Sırtını yalayan öküz işareti | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Sırtını yalayan öküz işareti

balkaya34

Kullanıcı
Şu an uyuyor rahatsız etmeyelim. Uyaninca icabına bakarız @balkaya34 :)
Selam usdam ,, Mümkünse sizdahil tüm arkadaşlara sormak isdedim ,, Takıldığım nokda var ,,
SIRTINI YALAYAN ÖKÜZÜN hemen üsdt tarafında TAŞ ocağı nın yanına ,Bir BEYAZ taş dikdik ,Bu taşta Ağzında Zarf olan bir POSTA GÜVERCİNİ olacak diyor,
Sorum ,Acaba Beyaz taş diye bahsettigi bir şifremidir , Yoksa gercekden beyaz taş olmalı mı,

Herkese şimdiden teşekkür ederim

TRUVA

Admin
Kardeş sana konu içinde değer biçilmez kaç tane noktaya dikkatini çektim. O noktaları incele yakından resim at. Biseyler elde et artık.

balkaya34

Kullanıcı
Kardeş sana konu içinde değer biçilmez kaç tane noktaya dikkatini çektim. O noktaları incele yakından resim at. Biseyler elde et artık.
Çok degerli usdam selamlar ,
Bu işler için misal vereyim , Su buluyorsun ,Sabun bulamıyorsun , Misalidir ,Bu işler hiç bir zaman bir tek kişinin yapabileceği iş olmadığından dolayı Bir hayli zorlanıyorum, Ama şu bir gerçek ki zaman uzadıkcada ben daha ayrıntılı bilgilere ulaşıyorum, Şu size yazdığım ayrıntıya ait bilgilere ulaştım, Her an icraat olabilir,
Biliyorum sizleride rahatsız ediyorum ama bu konu üzerinde çok ayrıntılara ulaşıyorum Burdan herşey yazılamıyor, Kararınız ne olursa olsun Başım gözüm üsdüne ,
Burda takıldığım Ayrıntıda, Bazı ulaştığım evraklarda Sanki BEYAZ TAŞ ve Ağzında Zarf olan posta güvercini diye SIRTINI YALAYAN ÖKÜZ den bahsediyor gibi gekiyor bana ,Isterseniz bu evrakı siteye eklerim , Bu evrakların bahsettigi nokda aynı nokda olmasına ramen ,Bazanda farklı imiş gibi Algılıyor insan ,Ben bundan dolayı sizleri rahatsız ediyorum , Saygılar

balkaya34

Kullanıcı
Şu anda beyaz taşı arıyorum, Öküzün olduğu yede YEMİŞagaci var bi alanda başka temiz ağacı hiç yok ,
İ
Usdam bu gün yine gittim, o alana ,,
Biraz daha geniş açılardan resimledim ,Öküzün olduğu yeri Toplama taşlarla güçlendirmiş, O alanda hiç olmayan sadece öküzün başına dikilmiş bir YEMİŞ ağacı var,. BEYAZ DIKME Taşı aradım
bulamadım.Aranması icinde tembih ettim.arayacaklar ,Taş ocağı var ,,
Acaba YEMİŞ ağacı neyi anlatiyor ,

Ekli dosyalar

• 20230226_135505.jpg
    20230226_135505.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 20

balkaya34

Kullanıcı
Buda degişik açidan gorüntüsü

Ekli dosyalar

• 20230226_135543.jpg
    20230226_135543.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 15

balkaya34

Kullanıcı
@nik Den alıntı ,, Ağaç define işaretleri,,
(( Eşkiyalar dağlardaki doğal şekilde büyümüş AHLAT ve YEMİŞ ,i seçerler gömülerini kaybetmemek için bellilik olsun diye bu ağaçların yakın çevresine gömerler. ))

@nik usdam Sırtını yalayan öküzün gölgesinde yattığı ağaç, YEMİŞ ağacıdır, Ve o alanda başka YEMİŞ ağacı hiç yok , özellikle aradım, başka yok ,,,