sitemiz ustaları ve daimi üyeleri ile röportaj-makale | Define işaretleri ve anlamları

sitemiz ustaları ve daimi üyeleri ile röportaj-makale

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

değerli abilerim arkadaşlarım, son zamanlar malumunuz üzere sitemiz üzerinde kara bulutlar dolaşmakta,ustalarımızı üzmeye çalışanlar olmakta.

bizde madem öyle dedik,kendimizi tanıtalım,ak koyun karayun belli olsun dedik.

xenon üstad,saolsun beni kırmadı bu görevi üstlendi,sitemizde faal olup zararlı içerikleri anlık olarak bildirmekte ve bizi uyarmaktadır,bundan dolayıda kendisinden bunu rica ettim saolsun kabul etti.

bundan böyle haftalık olarak herhangi bir ustamıza arkadaşımıza makale veya röportaj adı altında bizlere tanıtım yapacak,bizde değerli ustalarımızı tanımış bilmiş olacağız.

sizlerden ricam, xenon üstad dan gelen makale tekliflerini çok uzun zamanlar vermeden, kendisine kısa sürede yardımcı olmanızdır.

bu konuda siz değerli definemekanı.com sakinlerini uayarmak bilgilendirmek istedik.

saygılar sevgiler.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: sitemiz ustaları ve daimi üyeleri ile röportaj-makale

Hayırlı olsun
Başarılar

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın Ustam Güzel düşünülmüş Hayırlısı olsun.
Saygılarımla.;)

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

güzel fikir elimizden gelini yaparız

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bozkurt kardeşim, ben kara bulut olarak değilde, bir toplulukta ,nedeni amacı ne olursa olsun ,bu tür tatsızlıklar her zaman çıkabilir. önemli olan ,inanılan davada bu tiplere birlikte göğüs germek,insan hayrına yapılan bir hizmeti engellemeyen çalışanlara asla müsade etmemek gerekir. bu site ALLAH a şükür ,akil, mantık sahibi yönetim ve ustalardan müteşekkil. rahat olalım ama kararlı olalım,bir bütün olalım. bize toslayanlar ancak bir yerlerini kırmaktan ileri gidemez.
yönetimin ve gerek ustalarımızın üyelerimizce tanınması güzel bir düşünce. bu girişim,bizleri üyelerimizle dahada yakınlaştıracak, birliğimizi bütünlüğümüzü sağlayacak,tam bir aile olmamıza vesile olacaktır diye düşünüyorum.
hayırlara vesile olması temennimle kalbi devgiler.

Kervan07

Admin

aliveli44 ustamızın da dediği gibi safları sıklaştıralım...dostluklarımız asla bozulmasın inşallah..

röportaj fikri çok güzel olur bence..şu kısa ömrümüzde birbirimizi tanımaya hakkımız var.
sizlerde görüyorsunuzki,hazineler binlerce yıldır dünya üzerinde duruyor ve asla öldüğümüzde bizimle beraber gelmiyor...bu yüzden bizimle beraber gelecek olan ne varsa onun peşinden koşalım..dostluk,sevgi,saygı,sadakat,güzel ahlak ve iman dolu kalbler inşaa edelim..

burda bulunmaktan ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum
sevgi ve saygılarımla:)

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Bozkurt kardeşim çok iyi düşünmüşsün hayırlara vesile olur diyelim:)

Ama bence havalar ısındığı zaman hepsini İSTANBULDA bir toplantı kaynaşma ,,, yemekleri beraber yaparız bişeyler ,,,hele hele çok değerli ustalarımız var dünya gözüyle bir yüzlerini görelim değil mi???
Bizlere çook destek veren ASİAVCI ustamıza ayrıyetten teşekkürler,bizleri hiç yalnız bırakmayan bozkurt sana ,,,,
Buradan ismini sayamayacağım kadar çok arkadaşlarımıza UĞUR böceği gibi konan ERSAN ustamıza,KANAS ustamıza,HARBİCİ kardeşimize,en çok merak ettiğimiz ÇALKAYA ustamıza,İKİZCELİ MUHTEREM ustamıza,KUKIR ustamıza,ALİVELİ USTA gelirken Lacivert ustayı al bir zigzag TEVFİK ustayı alıver sana zahmet,çiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

, Aannuuchka, adriandrudtd, ahmet seven, AlinkaTet, Aliorhan, aliveli44+, aliömer, arlindaojcsz, aslankadaraslan, ASİAVCI, aubreytuwkzu, bartonius, barış, bellaprBkkEn, bernice, BoZKurT+, cantar, carlone81, Chathisill, Dayı, deandrejCzbh, Deathless01, değirmenci, divan, dontesirrobb, DRAGON-34, elena, elfredaFBpnu, Emornscoods, erkan, erkkan, ersan, ertug, erzurumludefineci, EssayDom, hakytyday, hancı, HARBİCİ, hiperaktif, HONDAVTEC, HİTİTLİ, ihtiyar45, ikizceli, ilempi, imagene, KANAS_USTA, karabedir, kathrynkpzue, kervan07, komana, Kurt ini, KUTAY+, kıvırcık, Lacivert24, leewoht, Leksey, light_celal1, lledubberlshane, M.Yavuz, madhunter, MaiblyMeagelp, marizar, maviscoFdffa, METİN, msftdftr, muhammedali, müdür, necmi65, oktayesm, onur2344, orvillexrgmD, poyraz34, raminrambo, roycehesaoeF, sanc3zvision, sondurak, sonsuzhayat41, stuncay, sugAssomo, suwaneesuwaneecone, syhbyz, tainakraofon, tebesum, Tevfik, TILSIMX1, trakkartalı, tuarec, ufuk14, unalevren14, VasrJorand, Walterfex, wasp, wolkannn, xenon, yalovalısel, yesilevler, zacheryhussainit3j, zebun
Buradan kutay,rafet 57,yan,safkan,yağmurcu,eskicuma,alyans,oskar,nihat baba VE adını yazamadığım bütün arkadaşlardan özür dileyerek herkese çok selamlar.

ersan

Admin

merhaba FENERLİ ustam cok biyendim yazdiklarini .
biz burda her cuma gunu bu ,,Isperih,,kasabasina toplaniyoruz bir defineci kahvesine
ve arkadaslarlan sohbet yapiyoruz okadar cok kalabalikiski kahvaneci bizden adam oludu buraya 32 kuvden putun arkadaslar geliyor ve makine bilgisi paylasiyorlar sade bir hafta gitmeyem oraya telefon hic durmuyor hep ariyorlar nerde kaldin deye .
burada en zengininden en fukarasina kadar cesitli arkadaslar var.

xenon

Kullanıcı

selamunaleykum,

değerli abilerim arkadaşlarım, son zamanlar malumunuz üzere sitemiz üzerinde kara bulutlar dolaşmakta,ustalarımızı üzmeye çalışanlar olmakta.

bizde madem öyle dedik,kendimizi tanıtalım,ak koyun karayun belli olsun dedik.

xenon üstad,saolsun beni kırmadı bu görevi üstlendi,sitemizde faal olup zararlı içerikleri anlık olarak bildirmekte ve bizi uyarmaktadır,bundan dolayıda kendisinden bunu rica ettim saolsun kabul etti.

bundan böyle haftalık olarak herhangi bir ustamıza arkadaşımıza makale veya röportaj adı altında bizlere tanıtım yapacak,bizde değerli ustalarımızı tanımış bilmiş olacağız.

sizlerden ricam, xenon üstad dan gelen makale tekliflerini çok uzun zamanlar vermeden, kendisine kısa sürede yardımcı olmanızdır.

bu konuda siz değerli definemekanı.com sakinlerini uayarmak bilgilendirmek istedik.

saygılar sevgiler.

sayın arkadaşlar öncelikle ilk roportajımıza bozkurt ustamızla başladım ve sona gelmek üzere roportajımız. Burda soru ve cevaplar şeklinde, sansürsüz ve noktalama kelimeleri düzelterek yayınlayacagım ilk roportajımızı ve bu bir ilk olacak, zaman zaman sohbetin gidiş hattına nabzına göre soru cevaplarda almış oldugum sorularda bazen konularda daha derinlere detaylara gidebiliyoruz ve bu yazılanların hepsi burda sitemizde yayınlanacak. Sitedeki bütün adminlerimiz ve ustalarımızla ve arkadaşlarımızla bu roportajı gercekleştirecegiz imkanlar dogrultusunda bozkurt ustamıza ben ustamızı bildirecegim ve oda sizlerle irtibata gececek, burada irtibata gececek oldugumuz ustamız adminimiz yada forum üyelerimizden bir arkadaşımız üyemizde olabilir! konuyu takip etmenizi önemle rica ederim zira süprizlerle karşılaşmayın roportajda :D