sitemizde bakım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

sitemizde bakım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: sitemizde bakım

eksik olan bazı yerler olabilir bizler bunu fark ettikce yönetici arkadaşlara durumu bildirip daha verimli nasıl olunur ona bir çare aramalıyız misafir kardeşlerimizde çoğu siteye üye olmaktan çekinen insanlar sanırım bu çekincelerini giderecek bir çalışma yapsak nasıl olur bu konuda açıklayıcı bir bölüm açıp onların bu çekincelerini gidrici gerçek şeyleri yazalm üye olmanın faydalarını onlara anlatalım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

eksik olan bazı yerler olabilir bizler bunu fark ettikce yönetici arkadaşlara durumu bildirip daha verimli nasıl olunur ona bir çare aramalıyız misafir kardeşlerimizde çoğu siteye üye olmaktan çekinen insanlar sanırım bu çekincelerini giderecek bir çalışma yapsak nasıl olur bu konuda açıklayıcı bir bölüm açıp onların bu çekincelerini gidrici gerçek şeyleri yazalm üye olmanın faydalarını onlara anlatalım

çok haklısınız çalkaya usta.

yanlız bu albert einstein yahudisi demiş ya " İNSANLARIN ÖNYARGILARINI PARÇALAMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZOR " diye . hakkaten öyle.

misafirlerimiz buraya üye olunca fişleneceklerini zannediyorlar. bizler yıllardır sitelerdeyiz. beni takip eden kimseye şahit olmadım daha. olanıda bilmiyorum?? ben sitelere üye olduğumdan takip edildim diyeniniz varmı?

light_celal1

Kullanıcı

valla bozkurt ustam bende bunu dile getirecektim
siteye girerken beklemek biraz sıkıntı yaratıyor
bidiğim kadarıyla sen bu işleden iyi anlıyorsun sitemiz ferrrari gibin olsun inşaallah:rolleyes:

KOMAGENE

Vip Üye

ustam siz 62000 gibi bir sayıya ulaşmışsınız bunun vermiş olduğu rahatlığı ve bu kullanıcıların sadece 300 tanesinin faal kullanıcılar olduğunu düşünün. burası henüz yolun başını yeni geçti. sayıya bakarsanız farkı anlarsınız zaten 89 kayıtlı kullanıcı diyor kaçı faal farzet 30 u. yani burdan birşey çıkarabilirmiyiz?

burası eminim bu işlerde kafaya oynayacak gücü ve potansiyeli bulur . ama biraz zaman ister. siz de dahil olmak üzere çok değerli ustalarımız var. konulara çözümcül yaklaşımlarımız var. bu önemli.

buraya sonradan dahil olan arkadaşlar ve dahil olmaya devam eden arkadaşlarımızın ustalarımızın da büyük faydası olacaktır. biraz daha zamann. bir kaç ay yeter sanırım.
işte tamda bundan bahsedıorum ustam önemlı olan siteye üye yapmak için zorlayıcı kural koymak değil kural yerıne üyeyı yazmaya ve dolayısı ile uye olmaya zorlayacak konu eklemek 62 bin konusunu inanın ki hava atmak için söylemedım zaten 3 yıllık site ve o üye sayısına ulaşması doğal konu sayısı çoğaldıkça ve konular özgün oldukça üye sayısı tavan yapacaktır zaten ustalarımız hocalarımız gerekli alt yapı çalışmalarını nerdeyse bitirdi geriye kalan kalıtelı konu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

valla bozkurt ustam bende bunu dile getirecektim
siteye girerken beklemek biraz sıkıntı yaratıyor
bidiğim kadarıyla sen bu işleden iyi anlıyorsun sitemiz ferrrari gibin olsun inşaallah:rolleyes:

celal ustam şuan siteye giriş konusunda sıkıntı olmasa gerek.şuan hızlı oldugunu dusunuyorum.bir anket yapalım en ıyısı.:rolleyes:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

celal ustam şuan siteye giriş konusunda sıkıntı olmasa gerek.şuan hızlı oldugunu dusunuyorum.bir anket yapalım en ıyısı.:rolleyes:

bende çok yeni olmayan bir bilgisayar ve yavaş ve kullanışsız bir internet paketi var. buna rağmen sonuç iyi usta. bilmiyorum diğer arkadaşlar az kullanılmış bilg. ile ve hızlı bir internetle çok verimli sonuç alıyorlardır diye düşünüyorum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

şu an sitemizde : 2425 (85 Kayıtlı Ve 2340 Misafir ) Üye Bulunmaktadır.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

şu an sitemizde : 2425 (85 Kayıtlı Ve 2340 Misafir ) Üye Bulunmaktadır.

misafir sayısında sorun yok harbici ustam,forum konuları oldukça hızlı ve cok ındex alıyor,mısafır cokda,neyse bu konuyu burdan yazmıyım daha.:rolleyes:

KANAS_USTA

Admin

her sey guzel gıdıyor daha da guzel olacak ınsallah..
her bırınız bırbırınden degerlısınız ALLAH bırlıktelıgınızı bozmasın el ele hep ılerı ınsallah.

A21MEDLi

Admin

kıstlama hepisinde olmazsa bile,bazı forumlarda kısıtlama olmalı,diye düşünüyorum.

Son düzenleme: