Sitemizi nasıl buluyorsunuz ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Formdan çıkmadığını biliyorum farkındayım. Bozkurt üsdat bize formda bir yatak sersin. burada kalacaz artık :)
dag gibisi yok :) yazin dagda agirlayim ustadim sizi 😉 cadiri kurar, sisme yatagi şişirir, guzel birde odun atesi yakarim. mis gibi olur Allah in izniyle.

kışın ise foruma @BoZKurT ustam döşek, yatak seriyormus ne ala. :)

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bozkurt ustam sitede konu cevaplama hızı sağolsun buraya çok vakit ayıran ustalarımız sayesinde oldukça yüksek. Deneyimli ustalarımız sayesinde konu detaylandırması da güzel. Bir kaç farklı görüş ortaya çıkarak seçenek yaratıp, gözden kaçanın yakalanmasına yardımcı oluyor.
Konu açan arkadaşlar yeterli fotoğraflama ve ustalarımızın istediği ayrıntılara biraz daha özen gösterirse emin işleri çok daha kolaylaşacak. Fotoğraflama konusunu yeni konu açacak arkadaşlar için önemli. Bu konuyla ilgili bir arama yapmaları durumunda nasıl fotoğfların istendiğine bakarak ve bunlara uyarak konu açmaları halinde sonuca ulaşmaları kısa sürecektir.

Burak5553

Kullanıcı
Selamu aleykum site tek kelime ile mukemmel
Degerli ustalarin konuyu takip ve ellerinden geldiyi kadar bilgilerini aktarmasi vede konu icinde neyin ne oldugunu acik net bir sekilde dile getirmeleri taktire sayan bi sey
Ustalrin dedigi gibi konular resiml3r yuzunden yarida kaliyor benim konular gibi:)
Bu vesile ile ustalardan Allah razi olsun

El-Ensari

Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam.
Altın dan daha değerli insanların olduğu bir Mekân.
Emek verenlerden Allah razı olsun.
Noksanlıklarına gelince,
Kusursuz ve mükemmel olan hiçbir şey yoktur.
Ama varsa eksiklikleri tesbit edilerek, belki daha işlevsel ve daha güzel bir hale getirilebilir. Teşekkürler.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@BoZKurT ustam sitenin ilk girişinde sabit konu olarak doğrudan görünecek bir bölüm yapmak zormu olur acaba ? Anasayfa ve forumların altındaki boşluğa dikkat çekici bir şekilde renkli yazıyla fotoğraflama, yeni konu açma ve fotoğraf yükleme konularında sabit ve görünür bir kısım olsa özellikle yeni arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum.

TRUVA

Admin
Bozkurt usdat konu başlığına bakınca çok kolay buluyorum siteyi. sanada tavsiye ederim. define makanı yazınca hemencik çıkıyor. :) Kardeşler birazda eleştirin mesela TRUVA nın tipini beğenmedim deyin :) Benim merak ettiğim üyler birden fazla form sitesine üye olmuş olabilir. Aradığını bulabiliyormu. Tercih etme yönünde önceliğimiz nedir.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ve Aleyküm Selam.
Altın dan daha değerli insanların olduğu bir Mekân.
Emek verenlerden Allah razı olsun.
Noksanlıklarına gelince,
Kusursuz ve mükemmel olan hiçbir şey yoktur.
Ama varsa eksiklikleri tesbit edilerek, belki daha işlevsel ve daha güzel bir hale getirilebilir. Teşekkürler.
Merhabalar Ensari ustam. Bu aralar pek görüşemiyoruz :) Bozkurt ustamızda o olabilecek eksikleri soruyordu :) Katkılarınızı bekliyoruz .
Selametle kalınız