Sitemizin düzeni | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Sitemizin düzeni

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Hayırlı olsun inşallah bak yaşın benden büyükte olsa kıdem farkı var çaysız koyma bizi banlarım 😂😂😂
Eyvallah ustam rabbim utandırmasın inşallah renk e takilma ustam sizlerbenim ustalarimsiniz daha dun buraya siteye yazı yazmayi resim atmayi beceremiyen oklit vardi nerden geldiğimizi unutmadim ben kara demlikte başladım yazmaya sayenizde kara demlikte size emanet nasil olsa @Kader25 ustam size emanet etmis bende sizin çırağınızim zaten

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Eyvallah ustam
Hayırlı olsun ustam emaneti devredeceğimiz ustalarımız çoğaldı maşallah...
ALLAH CC razı olsun emaneti almak için bir ambar un yememiz lazim daha keske bayrağı gençlere teslim etseniz onlar ile daha iyi olur diye düşünüyorum
Saygılarımla

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Eyvallah ustam

ALLAH CC razı olsun emaneti almak için bir ambar un yememiz lazim daha keske bayrağı gençlere teslim etseniz onlar ile daha iyi olur diye düşünüyorum
Saygılarımla
Oklit ustam yetkilendirme konusunu hiç yaş olarak düşünmüyorum ben :) Bu aidiyet duygusuyla ilgili. Mekanda yazan veya yazmayıp okuyan arkadaşlar yönetimsel anlamda katkı sağlamayı istediklerinde yaşa tecrübeye bakılmaksızın zaten veriliyor. Zamanı geldiğinde o bayrağı almak isteyecek arkadaşlar kendini belli eder :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yeni üyelerin dikkatine özel mesaj veya konu içinde sizlere yerinizi biz açalım yardımcı olalım gibi ifadeleri kullanan kim olursa sakın aldanmayın ve yönetime mutlaka bildirin