Sitenin Faydasına

iconia

Kullanıcı
bazı konular oluşturulmuş ve üzerinden yıllar geçmiş . konu özeti örnek veriyorum . selamlaşma - ustalardan biri hasta geçmiş olsun - neredeydin gibi yada benzer konular zaman aşımına ugramış . bunlar yeniden gözden geçirilip kaldırılsa daha faydalı olabilir .

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
alakanız için tesekkur eder, konuyu gec gördüğüm için özür dilerim.

bahsetmiş oldugunuz konuları silmek için oldukca fazla vakit ayırmak gerekir, belirli aralıklardaki konular silinsin dersen, bu kapsama bir çok konu girer. yani bu durum biraz zor. bunu yapmanın en kolay yolu, forum yöneticileri gördükleri gereksiz konuları silebilirler, zamanla temizlenmiş olur.
lakin.. bu durumun foruma bir zararı yok, sadece mesajlasma yapılan konuların verıtabanını yoran bir durumu yok, ayrıca bazı konular zamanı gelınce yardımcı olabılıyor.
mesela bahsetmıs oldugun konuda ahmet diye bir yazmış olsun, bir gün gelir ahmet bir huzursuzluk cıkartır, şu ahmet in eski yorumlarına bakalım, gercekten huzursuz birimi dediğimizde o yorum bize lazım olur.

sonra, bahsettiğimiz konuları silersek, google bize kızar, daha önce index yaptıgı konulara misafir üyeler google üzerinden tıklayıp bize gelmek ıster,ve googlede aradıgınız baglantıya ulasamıyoruz uyarısı verırse, google bize kızar,bu nekdar fazla olursa okadar kızar. google kızarsa ne olur, index bot larını bize yollamaz,bize bot yollamaz ise, sitemiz google de kalmaz. googlede kalmaz ise, bizi bulamazlar, bizi bulamazlarsa biz olmayız :D :D bu gidiyor böyle.. :)

tekrar alakana tesekkur ederiz.
öneri ve istekleri detaylı bir şekilde değerlendiriyoruz, yeni önerilerinize açığız.
sevgilerimizle

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
bazı konular oluşturulmuş ve üzerinden yıllar geçmiş . konu özeti örnek veriyorum . selamlaşma - ustalardan biri hasta geçmiş olsun - neredeydin gibi yada benzer konular zaman aşımına ugramış . bunlar yeniden gözden geçirilip kaldırılsa daha faydalı olabilir .
aynen katılıyorum sitede ufaktan bi temizlik yapılırsa iyi olur. Bilgiye ulaşım kolaylaşır.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Yorumunuzu okuyamadan yazmıştım isterseniz silin bunu da gereksiz olmasın ustam:)