Sitenin Maşallah'ı Var !!! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sitenin Maşallah'ı Var !!!

UFUK

Kullanıcı
Cevap: Sitenin Maşallah'ı Var !!!

tüm dostlara merhaba meclis konusuda iyi fikir hani bende acıyı severim ufuk usta anca beraber kanca beraber ustam yok öyle sadece yemekte severim falankoptumkoptumkoptum

sen yanımda ol daglar dayanmaz ustam.koptumkoptumkoptum

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

kanas usta m boyle bır konu actıgın ıcın tesekkur ederım,duygulandım yaw.hepinizin eline emeğine sağlık,herkezin,üye olan veya olmayan herkekezin gönlüne sağlık.

umarım bu saygı bu dostluk hep daim olur.yanlış anlamalardan uzak,birbirimizi her daim dost gören kardeş gören,kelimelerin altına iğne aranmayan günlerde hep birlikte olmak dileği ile iyi forumlar diler,herkeze sevgi ve saygılarımı sunuarım.

selametle inş.

ASİAVCI

Kullanıcı

kazarsın suç meclise gidersin suç biz bu gidişle toplanamayızda şaka bir yana az havalar isınsın bi organize yapalım

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

kazarsın suç meclise gidersin suç biz bu gidişle toplanamayızda şaka bir yana az havalar isınsın bi organize yapalım

Abi gelin diyorum
En azından toplanacağınız yer belli
Ağrı

UFUK

Kullanıcı

s.a

kanas usta m boyle bır konu actıgın ıcın tesekkur ederım,duygulandım yaw.hepinizin eline emeğine sağlık,herkezin,üye olan veya olmayan herkekezin gönlüne sağlık.

umarım bu saygı bu dostluk hep daim olur.yanlış anlamalardan uzak,birbirimizi her daim dost gören kardeş gören,kelimelerin altına iğne aranmayan günlerde hep birlikte olmak dileği ile iyi forumlar diler,herkeze sevgi ve saygılarımı sunuarım.

selametle inş.

usta define camiası yıllardır kendini bulamadı ancak şimdi gönlü geniş dostlar birşeyleri yoluna koyduk hayırlısı bakalım allah utandırmasın hep beraberiz.allah c.callah c.callah c.callah c.c

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kıymetli dostlar hakikaten çok çok güzel bir site oldu yetişmiş kaliteli bir kadro en önemlisi ne yaptığını bilen ne dediğini bilen ustalarımızda mükemmel ben inanıyorumki çok daha iyiye çok daha güzel günlere dolu dizgin gidecektir mevlam nazardan korusun yar ve yardımcımız olsun inşAllah takdir tebriklerimle...(alkış)(alkış)(alkış)

UFUK

Kullanıcı

İYİ GECELER SABAHA İŞ VAR VATANDAŞ HİZMET BEKLERallah c.callah c.callah c.callah c.c EMANET OLUNUZ.

ŞAPKALI gurme

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

İYİ GECELER SABAHA İŞ VAR VATANDAŞ HİZMET BEKLERallah c.callah c.callah c.callah c.c EMANET OLUNUZ.

ŞAPKALI gurme
Aynen
Hayırlı geceler
Muabbet ve dua ile vesselam;)
Geç yatınca namazada kalkılmıyor hatırlatayım:)

A21MEDLi

Admin

mekanda bulunan çok değerli kıymetli bi o kadarda anlayışlı dostlarla bulunmaktan büyük haz duyuyoruz.nice yıllara inşallah