Sizce Bu taş neyi ifade ediyor :) çözemedik

TRUVA

Admin
kusura bakmayın ama sanki biz hergün aynı taştan beş on tane görüyoruz:) ne bileyim neyi ifade eder hayal gücümü kullanırsam çok şey ifade eder :)
çözünürlüğü berbat açısı berbat tek resim hadi resim çekmeyi bilmiyoruz şunun şurasında bu var çevresi böyle yada şöyle bir bölgede yazmayıdamı bilmiyoruz? şaka gibi
falcımıyız biz ?
ama yakında kahve fincanı resmini çekip bu bölüme konu açacağım :) :) :)
Üsdat ben çözemedim siz çözmüşsünüz. helal olsun. Bir taştan çözüm bu şekilde olur. aynen katılıyorum. bundan sonra bir kayayı zumlayıp ne var diyenlere yorum yapmıycam. kaya ile birlikte çevresini görecek resim ve açıklama olacak. Falcılık yok :D

KOMAGENE

Vip Üye
Üsdat ben çözemedim siz çözmüşsünüz. helal olsun. Bir taştan çözüm bu şekilde olur. aynen katılıyorum. bundan sonra bir kayayı zumlayıp ne var diyenlere yorum yapmıycam. kaya ile birlikte çevresini görecek resim ve açıklama olacak. Falcılık yok :D
ustad inan bana burda bir insanı kırmak isteyebileceğim en son şey ama farklı bir amaç sezdim burda
bu kadar eksiklik tesadüf mü? bence çok zor
sitede o kadar iyi niyetli usta varki kırarak cevap vermeleri imkansız
zaman ayırıp sıfır beklenti ile işlerini görüp yardımcı olacaksınız karşınızdaki bir resim atıp konuyu bile takip etmeyecek

KOMAGENE

Vip Üye
Ustam sakin 🤣
Konu açan üyede
Her gün beş on tane konu açmıyor
✋ nde bir yer var
Hasbelkader bir iki fotoğraf var
Mekana denk gelmiş
Dur bı sorayım diyor

Hobisi olan
Merağı olan
Yeri sonuçlandırmak isteyen üye
Konusunu takip eder
Ustaların dediğini yapar
Sorulara cevap verir
Bizlerin amacı bildiğiniz gibi
Kişilere yardımcı olmak
Yanlış yollara sapmadan
Zaman ve para israfı olmadan
Üyelerin en kolay yolla hobisini yapması
Aile ortamında
Kanunlara ve kurallara bağlı kalarak yardımlaşma

Tepkinizde haklısınız
Genel olarak konular bu şekilde
Bizim yapacağımız
Doğruyu göstermek
Muhabbet ve dua ile vesselam
eyvallah ustam
idda ediyorum o resmi o çekmemiş yinede çekilen resim önemli bir yer ve çok büyük ihtimal soyulmuş
tepki sebebi artniyet hissetmem konuyu açan arkadaşın açtığı konuyu takip etmemesi bu hissiyatı güçlendiriyor

KANAS_USTA

Admin
Roma dunemine ayit kapali bir kaya mezar odasina giden tunel var burda kapali ustam.
Burda ayni buna benzer yer acildi basetim gibi cikti.
Bu Alan roma dunemine ayit kaya mezarlik bulgesi bu taslara cok yakin bir yerde kapali mara da olmali ustam toplu mezarlik oluyor daha coku ustam.
Beni bir tek sen anladin ersan kardeşim.

Son düzenleme:

Şahmaran41

Kullanıcı
Çok haklısın başkanım. Bana komık geldiği için tek halde paylaştım aslın da. Ama diğer kayalarıda resimliycem

Şahmaran41

Kullanıcı
eyvallah ustam
idda ediyorum o resmi o çekmemiş yinede çekilen resim önemli bir yer ve çok büyük ihtimal soyulmuş
tepki sebebi artniyet hissetmem konuyu açan arkadaşın açtığı konuyu takip etmemesi bu hissiyatı güçlendiriyor
Yorumun için teşekkürler. Yanlız resmi bizzat kendim çektim bu kayayı görünce çok entresan geldiği için. İnsanların bilmeden yargısız infaz yapmaları gayet normal çünkü huyumuz bu. Burası eski bir değirmen yeriymiş ana kayalar var bayya patlatmıslar ama mahsen var ise hala bulunamamış.