Sizce Işaret Mi Üstadlar ? | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Işaret Mi Üstadlar ?

aslan kral

Kullanıcı
Üstadlar saygılar köyde gezerken bulduğum işaret değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi günler .

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Aslan Ustam kaya bir hayvan şeklinde olması orda mahsen olduğunu anlatıp, üzerindeki işaretler ve arkasındaki çökmeyide hesaba alınca 1.resim üzerinden açıklayım mahsen odalarını arkasındaki çökme yerini belli etmiş, girişinide kayanın ön sol kısımlarında aramalısın boşluk testi uygulayarak bulabilirsin diyebilirim,Diğer ustalarında yorumları seni daha iyi aydınlatacaktır diye düşünüyorum,Sağlıcakla

karanar

Kullanıcı
bence kayada işaret yok ama kayanın kendisi bir işaret. erdem ustaya katılıyorum. 1.metreden itibaren mahsen girişi aramalısınız.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Haç a benzeyen şeyin doğal çatlak olduğunu düşünüyorum,ancak 3, ve 5, fotolarda ot yetişmemiş kayalık alan görünüyor,3, fotoda ki sanki taştan bir yol veya temel kalıntısı gibi...En azından fotodan öyle algılayabildim,bu yönde de bir boşluk araştırılabilir dedektör lede bakılmalı bence...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
önden ve sol kısım iyice görünür şekilde varsa paylaş. ustalarımızın ifade ettiği gibi mahzen veya arazi üzerinde mezarlar.

aslan kral

Kullanıcı
Aslan Ustam kaya bir hayvan şeklinde olması orda mahsen olduğunu anlatıp, üzerindeki işaretler ve arkasındaki çökmeyide hesaba alınca 1.resim üzerinden açıklayım mahsen odalarını arkasındaki çökme yerini belli etmiş, girişinide kayanın ön sol kısımlarında aramalısın boşluk testi uygulayarak bulabilirsin diyebilirim,Diğer ustalarında yorumları seni daha iyi aydınlatacaktır diye düşünüyorum,Sağlıcakla
Üstadım yorumun için teşekkürler dedikerinizi inceleyeceğiz saygılar.

aslan kral

Kullanıcı
Oda ve odaya giden tünel var, çubuklar ile bulabilirsiniz.. kolay gelsin.
Üstadım sağol genel gör
Teşekkürler üstadım.

Üst Alt