Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Turkia

Kullanıcı
Cevap: Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Ayrıca Ustam Süphelendiginiz Yerleri isaretleyip Yollarsanız Sevinirim ..

KANAS_USTA

Admin

kardeş
o yerdeki taş
doğru yer
ve o bir kaplumbağa kafasıdır
sorun yerin çok kamufle olması verılerı tam aktaramaman dolyısıyla gereklı analızı yapmakta sıkıntı cekılıyor

her ne ıse;
ılgılı taş kaplumbağa kafasıdır ondekı asıl taşında kafasını verır.
burda bıraz derınde 6-7 m bulur oda mezarın var
yerı ya altı yahut arka tarafında ustalarımızın ısaretledıgı yerın altında.
para yine dıyorum derede. ister al ıster alma.( tepede tek basına duran kaya varsa yek diğeride o dur, yahut cakıl yıgını)

Turkia

Kullanıcı

Kanas Hocam Bende Sizin Düsündügünüz Gibi Düsünüyorum Ya Kaplumbaga'nın Altındadır Cünkü Kaya Oldukca Büyük ve Agırdır .. Yada Arkasında Ki Yerde Olabilir .. Peki Hocam Kafasında veya icinde Bunun Hediyesi Olamaz Mı ? Kafasını Yokladım Bosluk Sesi Var .. Ayrıca Hocam 1.5 - 2 Metre Derinliginde Oldugunu Söyleyenler De Var Siz 6-7 Metre Söylüyorsunuz .. Dere De ise Neye Dikkat Etmem Gerek ? Kaplumbaga'nın Oldugu Yerde Müsait Degil Trafigin Aktıgı Yerde :) Birsey Yapamıyorsun Umarım Derede Olur ..

1234ERG0119.jpg

4098ERG0123.jpg

7268ERG0124.jpg

4033ERG0126.jpg

4054ERG0127.jpg

İRON

Kullanıcı

kafası zaten horosandan yapılmış az dikkat edersen belli oluyor.sende çubuk varsa mezarı yada odaları rahatlıkla bulabilirsin...

Turkia

Kullanıcı

Kafasında Birsey Olma ihtimali Var Mı ? veya Kayanın icinde .. Kafasında Bosluk Var Test Yaptım .. Mezar veya Oda Diyorsun Ancak Bunu Bir Makine ile Yapmak Gerek Yeri Zaten Müsait Degil :)

Turkia

Kullanıcı

ömrümü Yedin Kaplumba'ga :D:D

TEVFiK

Vip Üye

arkadaşım kaplumbağa tamamda,bu kaplumbağanın baktığı yönde kayalık olmalı,o kısmı videodada göremedim.sadece kaplumbağayla ilgilenmişsin.ilerisi görünmüyor bu durumda konu bence eksik kaldı.
+ dibinde boşluk,metal testini yapmayı unutma.
S.a. Sayın Kardeşim Bakın Ustam Çok Güzel söylemiş siz şimdi buradan neler öğrendiyseniz aynısını siz kendiniz orada bakılıp incelenmesi gereken yerleri kendiniz bakıp fotolayın daha iyi olur vede çok güzel olur kolay gelsin

Turkia

Kullanıcı

a.S Tevfik Ustam Kayalıklar Cok Fazla Olmasa Da Kayalıklar Bulunuyor Karsısında Karsısının Yakından Degil De Uzaktan Görünümü Resimledim Eger Gerekirse Karsısına Gider Karsı Resimlerini De Cekerim Ustalarımızın Söylediklerine Göre Yaa Altında Yada Arkasında Ki Tasların Altında Olabilir Girisi Diye Söylüyorlar .. Yeri Müsait Olmadıgından Kontrol Yapamıyorum .. Ama Emin Olsam Altında veya Arkasında Yapardık Birseyler :D

ovpl.jpg

3bmc.jpg

lv2w.jpg

zx9n.jpg

9iln.jpg