Sizce Nedir? | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Nedir?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/29/ce717649b7b10bbf2a405dd00e1df8cc.jpg[/IMGkanal ve oyma tünelli mezar odası der, ana kayanın oyma nın ön istikametinde giriş bulunabilir.
Çizdigim şekli tam olarak ankayamadım. Deforme olmuş yılan gibi. Diğer arkadaşlar da teyit ederse ona görede birseyler yazarız , afaki olmasın.
Kolay gelsin

ZeuS

Kullanıcı
Suyun oluşturduğu tabakandan olmuş olabilir. Bunun doğal mı ya da insan yapımı mı olduğunu anlamak için parmak uçlarıyla yerinde incelemek gerekir. Bu haliyle ne söylesek yanılırız.

ECE07

Kullanıcı
FENERLİ ustam Ben de Beşiktaşlıyım. Biraz Beyin Fırtınası yapalım mı dediniz!

Resim böyle daha güzel oldu...

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Mağarası vardır tahminim ustam.
papaz işidir diyorum.
bir kaç bir şey daha varda biraz daha çalışmam gerek hafızadan gitmiş.
Ustam konu açık olursa Hristiyanlık 0 ise bazı yerlerde kabulü 350 yılı geçmiştir ve senin söylediğin olmuştur aslında konu bütündür ben parçaladı içinde Bütünleyici açıklamam lazım özür.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Ustam konu açık olursa Hristiyanlık 0 ise bazı yerlerde kabulü 350 yılı geçmiştir ve senin söylediğin olmuştur aslında konu bütündür ben parçaladı içinde Bütünleyici açıklamam lazım özür.
Estahfurullah ustam ben tam açıklayamadım..
Böyle bir yerle bir kez uğraşmıştık diyeyim..Hristiyanlığa bağlama nedenlerimden biri ise bir çok işarette oynama yapıldığını biliyoruz..dediğim gibi her şey olabilir.
İnşaAllah hayırlısı olur..