Sizce Nedir | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Nedir

blutx

Kullanıcı
:D keske para olsa metin usta, fakat kutu kutu kareler var neyse artık onlar!daha oynamadık duruyor

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
Var denilen yerde Sizce ustalar birşey görebildinizmi görüntüde birşeyler veya okuyabilen resmi bakalım ustalarımız ne yorumlar sunacak.

PMO7av.png

4lGpV0.png
her iki kayaya bakildiginda sagdaki beyaz kayada iscilik izleri mevcut bu resime istinaden kayanin icinde olma olasiligi var yuvarlak oyma ya istinadende yukari taraflarinda tumba yigma olasiligi mevcut beyaz tasi yakin uzak resimle ve yukari si basda olmak uzre cevresel fotolar lazim. kirmizi oklu yerin resimden net anlasilmiyor fakat lapya olmasi muhtemel.

ZİRVE

Kullanıcı
ustam cubugun en zor yeri tam metali ayrim yapmak ve sahteylen orjinal ayna sinyali deyeni ayirt etmek bunlari cuzebildimi az cok cubuk yinede mineral cekiminden saten beli oluyor
ersan ustam özeline bu konuda sana bi tiyo vereceğim onu bi dene bakalım.teşekkür etmene gerek yok hemşerim benim.

Asicocuk52

Kullanıcı
Desenize memeleketteki makinalar çok para ama iş yok bende aldım bi geomekatron diye bi cihaz attım bi köşeye duruyor biri der gösteriyor biri der göstermiyor makinalara inancım kalmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk
Selamun aleykum ustam geomekatron cihazin hangi modelini aldiniz acaba bende almayi dusunuyordum.

Üst Alt