SİZCE NEDİR

herkese selam
Yaklaşık 9 metreden çıkan ve pek sert olmamasıyla birlikte hilti yardımı ile kırılmış fakat altından siyah toprak çıkan bu taş nedir sizce altta boşluk sesi var sanırım fakat taş yüksekliği 25 cm üstü kubbe gibi
Yardımcı olursanız

herkese selam
Yaklaşık 9 metreden çıkan ve pek sert olmamasıyla birlikte hilti yardımı ile kırılmış fakat altından siyah toprak çıkan bu taş nedir sizce altta boşluk sesi var sanırım fakat taş yüksekliği 25 cm üstü kubbe gibi
Yardımcı olursanız sevinirim
Oncelikle 9 metre definecilikte olagan ustu derinlik 2. Olarak buyuk hazineler derin yer alti mahsenlerinde bulunur seviyeye inilir "Yasak Kelime" esnasinda mahzene ulastigimizda illaki belirli ipuclari olur illaki mahzen kapagi dokme kapatma olur . Bunlari belirttikten sonra son adimi burda paylasarak yardimci bilgi almaniz cok zor daha oncede ustalarimizin belittiği gibi fikir yurutebilinmesi icin paylasimlarda daha etkili ve aciklayici anlatim sunmaniz gerekli 9 metre estim bu kaya cikti uzerine su dokmen gerekli heran gibi cizim figur varsa ondan fikir yuruterek devam tasta hic bir isaret yoksa tasi konrrol etmek lazim . 9 metre ne kadar genislikte estiniz "Yasak Kelime" esnasinda ne tur cihaz kullandiniz 9 metreye sizi sevk eden nedir asagi doğru eserken sagi solu arama yapmak lazim çekmece tarzi birsey olabilir. Hayirli gunler.

Reedmann

Kullanıcı
Kapak gibi bir hali var Sizi umutlandırmak istemem 7.11.12 leri duymuştum Cihaz olmadığı için elimi bile vurmam Görmeden 11 12 inmekte işkence olur

KOMAGENE

Vip Üye
bulunan taşta herhangi bir işaret olmasına gerek yok derinliğininde çok olmasının önemi yok taşın kendisi işaret zaten inmeye devam üstad