Slm Ormanda Tesadüfen Buldugum Işaretler

hakan2333

Kullanıcı
yada calışma yapsam nerden başlayayım mesela ismakinası ile calışma yapsam

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Resmi yoldan yapacağın zannıyla; Zaten iş makinesinden başkası buranın üstesinden zor gelir.
Derinlik mevzusunu çubuk kulanabiliyorsan çözersin. Benim tahminim en az 3, 4mt. toprak et kalınlığı, sonrası kaya katmanı, muhtemel geçişler horasan kapama. İkizceli abimizin bahsettiği "medeniyet işi " tespiti, işin ağırlığını ortaya koyar nitelikte bir konu olarak ele alınmalı.
Kolay gelsin.

hakan2333

Kullanıcı
hocam ben burada çalışmaya nereden başlayayım resimlerden işaretleyebilirmisinz

Warning

Kullanıcı
hakan2333 paşam selamun aleylüm burda ikizceli ustam ve komana ustam gereken bilgiyi vermiş sağolsun varolsunlar.

Allah razı olsun hepimizden inşaallah lakin bir kaç kelam etmek isterim bulduğun yerin işi bayağı sıkıntılı ve zor kimse kolay kolay yanaşmaz sanırım görmüş olduğum bu fotolardaki yerleri gören bir tek sen değilsindir. Bu sözümden emin olasın bu işi yapan niceleri var illaki rast gelmiştir. Az bir işçilik yeri olsa bu zamana kalması birazcık imkansız olurdu diye düşünüyorum ikizceli ustam ve komana ustam gereken bilgiyi vermiş sağolsun sende böyle bir görsel göndermişsin Allah razı olsun en azından bilgileniyoruz.

Eski medeniyetler çok akıllı ve tabiri caizse şeytanın dahi aklına gelmeyecek şeyleri yapmak zorundalardı malını korumak için özellikle bu gibi yerlerde tuzak ve zehir konusunda diyeyim çok dikkatli olmak gerekir. Bu işte Allah korusun başına kötü bişeyler gelebilir o yüzden söylemek isterim:

Bu işte tacrübeli değil isen Merak ve çok Hırs insanı ya öldürür, yada süründürür, Dillere düşürür ağrımayan başın ağrır diye düşünüyorum yinede Allah gönlüne ve gönlümüze göre nasip eylesin Allah'a emanet olun.

hakan2333

Kullanıcı
warking kardeşim tavsiyelerin için teşekür ederim allah razı olsun kardeşim dedigin gibi cok karısık bi yer buraları bilen bi kaç var ewet zaten onlarda denemiş bi çözüm bulamamış onlar bilinçsiz bi şekilde calışma yapmışlar bi tane deve ye benzer bi kaya vardı adam o kayayı eritmiş yuz buz etmiş neyse de ben buradaki hocalarınım yardımıyla bilgisi olan veya burası gibi bi yer acmış arkadaşların yardınıyla biraz bi çalışma yapmak istedim inşalla çalışmaya başlayınca hocalarımı ve sizleri bilgilendirecegim

Warning

Kullanıcı
warking kardeşim tavsiyelerin için teşekür ederim allah razı olsun kardeşim dedigin gibi cok karısık bi yer buraları bilen bi kaç var ewet zaten onlarda denemiş bi çözüm bulamamış onlar bilinçsiz bi şekilde calışma yapmışlar bi tane deve ye benzer bi kaya vardı adam o kayayı eritmiş yuz buz etmiş neyse de ben buradaki hocalarınım yardımıyla bilgisi olan veya burası gibi bi yer acmış arkadaşların yardınıyla biraz bi çalışma yapmak istedim inşalla çalışmaya başlayınca hocalarımı ve sizleri bilgilendirecegim

Allah c.c. Gönlüne göre nasip eylesin paşam