Slm Ustalar Buyrun Meydana

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ÇOKTA MÜTEVAZİSİNİZ SEVGİLİ USTAM. altının kıymetini sarraflar bilir.k. denizde bir söz vardır bilmiyorum sizdede kullanılrmı. yiğit yiğidi gözünden tanır.sizin kadar olmasakta.
dediğiniz 3-5 kitabı hiç okumayanlar,teoriği ve pratiği olmayanlar ,sizin verdiğiniz mesajları çok iyi algılamalı. hangi sitede sizin gibi,konulara hakim ve gördüğünü açıkça paylaşan bir muhterem var.
sitedeki vasfınızın size yetersiz olduğunu başından beride biliyorum. inşaallah bayramdan sonra ,bozkurt ustamızla bir istişare yaparak,konumunuzu hak ettiğiniz seviyeye gelmesini temin ederiz.
sağlıcakla ustam.

Duygularımın tercümanı oldunuz hocam...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Duygularımın tercümanı oldunuz hocam...
muhterem hocam,gönlünüzden geçenleri paylaşınız lütfen.sizlerinde en az benim kadar söz hakkınız var. bizimde gözümüzden kaçan olur ya da bu gidişle en son beni bozkurtla papaz edersiniz yoksa.:D yetti be abim seninlemi uğraşacağım ,demesi yakındır.

TEVFiK

Vip Üye
Evet hocam çok haklısın.. teklif konusunda biraz çekindiğimde doğrudur belki bir arkadaşımızın aklından falancayı kayırıyor gibi bir düşünce geçer diye korkuyorum doğrusu...
Evveeeeeettt sayın ustam başta ben :eek::D :p :p korkmayınız hemen müdahele ediniz baktınız olmadı hemen Ban.:p nasıl fikir ama dimi.:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Evet hocam çok haklısın.. teklif konusunda biraz çekindiğimde doğrudur belki bir arkadaşımızın aklından falancayı kayırıyor gibi bir düşünce geçer diye korkuyorum doğrusu...
ALLAH rızası ve insanlık için yapılan hizmette ,insan ayırımı eşyanın tabiatına da bizlere de terstir.hizmette de hayır bırakmaz.
beraber olduğumuz bu güne kadar,değil şahsınızdan,hiç bir arkadaşımızdan böyle bir düşünce hasıl olduğu vaki olmamıştır.

TEVFiK

Vip Üye
ALLAH rızası ve insanlık için yapılan hizmette ,insan ayırımı eşyanın tabiatına da bizlere de terstir.hizmette de hayır bırakmaz.
beraber olduğumuz bu güne kadar,değil şahsınızdan,hiç bir arkadaşımızdan böyle bir düşünce hasıl olduğu vaki olmamıştır.
Sayın Ustam bende şaka söylemiştim.siz ve sizler gerçektende çok iyi niyetli ve Hoş Görülüsünüz Allah için sizleri çok seviyor ve saygı duyuyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Niyetimiz belli varmak istediğimiz nihai nokta rıza-i ilahidir... sizinde bizimde gönlümüzün süruru Hakkı ve hakikati söylemek.. son nefesimize değin bu yolda hemhal olmak.. nedendir bilmiyorum bir gönülü kırmaktan incitmekten çokmu çok korkuyorum inşAllah kimseyi kırmadan saygı ve sevgi çerçevesinde devam ederiz.. kardeşlerimiz hak edenin hakkını verme gayreti içinde olduğumuzu bilmelidirler bu yönetim kadrosu nice eleklerden süzülerek gelmiş bir kadrodur tüm camiaya saygı ve sevgiler...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
guzel dusunce samimi duygulariniz ve sevginiz icin tesekkur ederim ALLAH razi olsun kalp kalbe karsidir biz makam mevki icin degil insanlik namina ALLAH rizasi icin yardimci olmaya geldik. bir cok yorum aslinda noktaya goturuyor zaman bazen kisa oldugundan kisa cevaplar yol gosderici cevaplar veriyoruz vrdigimiz cevaplar sizi o tarafa yonlendirirken kendinizde caba gosderin direk yerini soylersek bir sey ogrenamezsiniz fakat gosderdigimiz tarafda arasdirmayla buldugunuzda daha net ogrenilir.
ve sunuda unutmamak gerekir her emare para degildir. sevgi ve saygilarimla ALLAHin kulu ali kardesiniz