Sörfçü renkleri | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sörfçü renkleri

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
37,6132833, 43,6809644 @Naz gardaşım buraya bakıver ne gördüğünü söyle

Naz

Kullanıcı
Arkadaşlar siz türkçe konuşmasını bilmiyormusunuz sorması ayıp. Burada herkes bildiği dili konuşacaksa bilmeyenin burda işi ne veya bilmeyenin burada işi olacaksa bilenin işi ne?
Her ne olursa olsun kural ihlalidir bir daha tekrar edildiği takdirde önce mesajı silerim ikincide tamamen konuyu kilitler çöpe taşırım. Bu konuda hassasiyet göstermenizi tavsiye ederim. Forum kuralları kırmızı çizgimdir. Selametle.

Roni

Merak etme artık seni rahatsız etmeyeceğim
forumu bırakacağım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu konum ile bilgi verirmisin neden burası eldeki bilgiler veriler nelerdir. Bu konuma baktım bir calisma yaptım .
Neden burasından ziyade nedenini vede içeriğini konuma bakacağını iddia edenin sunması lazım ki konuya açıklık gelsin. Sizin yaptığınız çalışma neticesinde ortaya çıkan nedir? Siz nasıl bir sonuca vardınız?

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Neden burasından ziyade nedenini vede içeriğini konuma bakacağını iddia edenin sunması lazım ki konuya açıklık gelsin. Sizin yaptığınız çalışma neticesinde ortaya çıkan nedir? Siz nasıl bir sonuca vardınız?
Konuyu açan arkadaş forumu bırakacağını söylemişti. Açıklama yapacağını sanmıyorum

Power

Kullanıcı
Yasaklı
Gardaş sen çalışma sonucunu yaz hatta görsel olarak açıkla belki nasibimiz ordan çıkar
Bu konumda görünen ev mıdır ahir mıdır çevrede neler var başka ne gibi bilgiler var bu senin için iyi olur . Ona göre çalışma ile ilgili bilgi vericem ..