Sol Kolu Olan Koltuk Taşı Olabilirmi? | Define işaretleri ve anlamları

Sol Kolu Olan Koltuk Taşı Olabilirmi?

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
ben koltuk taşına benzettim ustalarım.sizin fikirleriniz olmadan emin olamam.yardımcı olmanızı rica ediyorum.gönülden teşekkürler.

sağındaki kaya

solundaki kaya

oturunca karşısı

oturunca sağ taraf

oturunca sol taraf

arkası

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Tesekkur ederim ustam.degerli birsey varmidir etrafinda?

babahalit

Usta
Kullanıcı
hocom,soylemisti,,koltuga,,oturunca,,yonun,dogu,ıse,gunesi...keseni,,,,itepeye,,guneyse,yonun,,,ikilise,,manastir,,,bati,,,ise,,yonun,,,,,mezara..duzluge......yonun,,,,kuzeye,,bakıyorsa,,,,,,,,,tas,,,,yıgmalari,,,ara,,demisti,,,,birde,,,koltuklarin,,,,arkasinda,,,5,,,adim,,,,mesafesınde,,,,,mahsenı,,,olur....dedı,,,,umarım,,,,faydası,,,,olur

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Tesekkur ederim ustam.bilgilerini paylastin.benim gibi herkese faydasi olur insaallah.koltuk kuzeye bakiyor ustam.

ersan

Admin
hocom,soylemisti,,koltuga,,oturunca,,yonun,dogu,ıse,gunesi...keseni,,,,itepeye,,guneyse,yonun,,,ikilise,,manastir,,,bati,,,ise,,yonun,,,,,mezara..duzluge......yonun,,,,kuzeye,,bakıyorsa,,,,,,,,,tas,,,,yıgmalari,,,ara,,demisti,,,,birde,,,koltuklarin,,,,arkasinda,,,5,,,adim,,,,mesafesınde,,,,,mahsenı,,,olur....dedı,,,,umarım,,,,faydası,,,,olur
ustam sana zamaninda ustam cok doru anatmis 2 tane cok buyuk kalite koltum var ikiside tam oturdunmu guneyine bakiyor ve 100-150 mt yakininda eski roma kilse kalintilari var .
birtane var tam oturdumu kuzeye bakiyor tam arkasinda mezari kaliyor.
bunlar kendi tecurbelerim ondan diyorum ustan doru suylemis.

wolf_52

Kullanıcı
resimlerde zemine dikkat ediğim kadar moloz serpişdirilmiş,buda zemin altı odaların varlığnı olduğnu söylüyor..