Sona Ulasilmis Sag El Isareti | Define işaretleri ve anlamları

Sona Ulasilmis Sag El Isareti

ersan

Vip Üye
merhabala ustalarim bu sag el isareti duz zeminde bulunuyor usten az bir dikatli inceledimi cubuklarlan bana tam bu kazdim yerden giris yerini verdi dikatli bakildimi tas ayni ucgen seklinde kapatilmis mezar girisi.

Warning

Kullanıcı
Ustam eline sağlık Allah c.c. gönlüne göre nasip etsin inşaallah
yanlız merak ettiğimi soracağım senide yoracağım kusura bakmayasın üstadım aydınlatırsan sevinirim. Bulmuş olduğun yer El işaretinin tam olarak hangi yönünde kalıyor ve tespit ettiğin nokta ile el işareti arasında kaç metre var aralarında bilgisini verirsen sevinirim üstadım

byroom

Kullanıcı
merhabala ustalarim bu sag el isareti duz zeminde bulunuyor usten az bir dikatli inceledimi cubuklarlan bana tam bu kazdim yerden giris yerini verdi dikatli bakildimi tas ayni ucgen seklinde kapatilmis mezar girisi.

ikinci resimdeki kaya kapakmıdır ersan ustam asıl bundan sonrası nasıl ilerlicek merak içindeyim dogrusu

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
el işareti olan mezarlar tehlikelidir ustam dikkatli olunuz
el işareti yemin demektir bunu biliyorsunuzdur zaten dikkat.

Kervan07

Vip Üye
işarete göre tam altında kapalı yeri vermiş...örnek olması açısından güzel bir paylaşım sağol ersan ustam..resmi hemen kaydettim bilgisayarıma..bende el işaretine rastladım ama yol kenarı bir yerde ve tarla sahibi bir kaç defa ihbarda bulunmuş kaçak kazı yüzünden..yani malı halen duruyor:)
teşekkürler ustam güzel paylaşım..

Üst Alt