Sona Ulasilmis Sag El Isareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sona Ulasilmis Sag El Isareti

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
işarete göre tam altında kapalı yeri vermiş...örnek olması açısından güzel bir paylaşım sağol ersan ustam..resmi hemen kaydettim bilgisayarıma..bende el işaretine rastladım ama yol kenarı bir yerde ve tarla sahibi bir kaç defa ihbarda bulunmuş kaçak kazı yüzünden..yani malı halen duruyor:)
teşekkürler ustam güzel paylaşım..
sen de ayrı bir konu olarak kendi gördüğün el işaretini paylaşabilirmisin dostum. (fikir) (fikir)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam eline sağlık Allah c.c. gönlüne göre nasip etsin inşaallah
yanlız merak ettiğimi soracağım senide yoracağım kusura bakmayasın üstadım aydınlatırsan sevinirim. Bulmuş olduğun yer El işaretinin tam olarak hangi yönünde kalıyor ve tespit ettiğin nokta ile el işareti arasında kaç metre var aralarında bilgisini verirsen sevinirim üstadım
Güncel
Bekliyoruz
Eline sağlık

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
İkizceli ustamızın çidiği ters U şekli tek başına olsaydı sadece kapalı bir mahseni veriyor olurdu. Ancak el işareti olayın rengini değiştiriyor. Burda karşılaşılaşılan durum biraz farklı. Yani mahsenlerde neyle karşılaşacağımız bir muamma, ama el işareti U yanında ise olay büyük oranda aydınlanıyor. Benim kanaatim mahsen içerisinde yeminli gömü olduğu yönünde. Tabii tılsım ihtimalinide göz önünde bulundurmak gerekir.
Bu gibi işaretlerin çözümünün artık teoriden pratiğe dökülmesi bizler için çok olumlu bir aşama.
Kolay gelsin

ersan

Vip Üye
Ustam eline sağlık Allah c.c. gönlüne göre nasip etsin inşaallah
yanlız merak ettiğimi soracağım senide yoracağım kusura bakmayasın üstadım aydınlatırsan sevinirim. Bulmuş olduğun yer El işaretinin tam olarak hangi yönünde kalıyor ve tespit ettiğin nokta ile el işareti arasında kaç metre var aralarında bilgisini verirsen sevinirim üstadım
ustam el isareti tam guneye bakiyor o tarafa yun veriyor ve mezari da tam alta kaliyor.

ersan

Vip Üye
İkizceli ustamızın çidiği ters U şekli tek başına olsaydı sadece kapalı bir mahseni veriyor olurdu. Ancak el işareti olayın rengini değiştiriyor. Burda karşılaşılaşılan durum biraz farklı. Yani mahsenlerde neyle karşılaşacağımız bir muamma, ama el işareti U yanında ise olay büyük oranda aydınlanıyor. Benim kanaatim mahsen içerisinde yeminli gömü olduğu yönünde. Tabii tılsım ihtimalinide göz önünde bulundurmak gerekir.
Bu gibi işaretlerin çözümünün artık teoriden pratiğe dökülmesi bizler için çok olumlu bir aşama.
Kolay gelsin
ustam zamaninda bir el isaretinlen urastim ta acemiyken okadar cok isaretlerden cakmazdim ve girisi bulamadikti biozde 1,30 sm usten dadalak indik mara odasina odanin ici bos cikti ama cubuk yine icerde veriyordu malzemeyi zemini ***** er yerini sonra biraktik 2 sene sonra arkadas diveriyor bir baska arkadasina
o yine tam tavanda tepede kucuk ,,bir leylek,,altindan dukme tavanda sivali makine sionyali tuitmus buyle el isareti yeminli bir gumu deye bir sey yok ustam bu basimdan gecti burdada ayni anladime gur burdada 4x3 mt boyunda bir bosluk var ne mara nede bir mahzen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
yorumda birkaç düzenleme yaptım bunun sebebi bizim ülkemizde kaçak kazının suç olmasıdır.ersan ustamız bulgarda oldugu için böyle bir sıkıntısı yok, bu sebeple forumda yasak olan kelimelere müsade ediliyor fikrine düşmeyelim.

saygılar sevgiler,
iyi forumlar.

Üst Alt