Sonunda Oldu Galiba | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sonunda Oldu Galiba

Sado6161

Kullanıcı
Kardeşim nohut buyuklüğünde delikli mezar senin hedefin başka bişey aramana gerek yok eger orjinalse başlıktaki delik hedeftesin elinde bir cihaz varsa bak cubuklada bir boşluk için bak ve allah kolaylık versin

Sent from my iPhone using Tapatalk
Usta nohut büyüklüğündeki mezar derken hangi mezar tşk yorumun için

Sado6161

Kullanıcı

yazdığımız da anlaşılmayan detaylara açıklık getirmekte görevimiz.
bu kaya ilk gözüme çarptığında, üzerinde çizdiğim yanları traşlanmış ve üçgen şekli verilmiş , daraltılarak uc kısmı da bir baş görünümü verilmiş olarak görünce ,işaret olarak ve mezarlığın dışında bir yerde olduğu tahmin ettim. küçük olmasından dolayı da bir yerden gelmiş olacağını söylemeye çalıştım. senin son yazından sonra mezar taşı olduğunu anladım. anlayamadığım ise ,bayan mezarlarına ve erkek mezarlarının ayak kısmına üçgen kesim veya şekil yapılır. ama kayanın üstünde ilk kez görüyorum.onuda senin sayende görmüş olduk. bizim ilgilendiğimiz bir amaç için yapılmış olsa bile,olduğu yer değil biraz mesafeli olur.
çeşme kiliseden daha düşük bir yerdemi ve eski bir yol kenarındamı. akarı biraz aşağıya doğru küçük bir derecik yaparmı.suyun olduğu iç kısımları zemine kadar dikinemi iner yoksa ,dıştan görünüme göre ,sağa sola bir miktar açılırmı. bu detaylar olayın açılığa kavuşmasına etkendir.
bu detayları biliyor olmalısın. sağlıcakla.
Usta nohut büyüklüğündeki mezar derken hangi mezar tşk yorumun için

Sado6161

Kullanıcı
üstat hangi mezar orda bi kaç mezarda böle deliklerden var rica etsem belirtirmisin

KERASUS

Kullanıcı
sado kardeş sen hiç üç harfli şaplağı yemedin heralde .yemenide istemem.ustaların tavsiyelerine kulak ardı etme bence..sadece bir tavsiye .karar senin ...

Sado6161

Kullanıcı
Nealakaya maydanoz kardeşim daha dur bakalım fol yok yumurta yok

Üst Alt