Su Resimlere Bir Yorum Yapar Misiniz Saygı Değer Ustalarim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Su Resimlere Bir Yorum Yapar Misiniz Saygı Değer Ustalarim

antimt58

Kullanıcı
antimt58 ustam bu kayayı arkasından çapraz olacak şekilde resimler misiniz. Ayrıca işaretlediğim yerde metal ve boşluk tespiti yapınız. Kaya bir fil tasviri olacak şekilde şekillendirilmiş bilginize ;)

Gittiğim zaman resmedecem sizle paylasirim

karanar

Kullanıcı
bu kayanın kendisi bir mezar. içinde bir kişilik mezar var, ön yada arka tarafından direk giriş var. baktığı yeri falan boşver. kaya=mezar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
içinde mezar olma olasılığını tartışabiliriz ama kayanın büyüklüğünü bilemiyoruz yavru bir fil şekline getirilmiş gibi üzerinde çöküntü gibi hafif bir oyuk olan yerin arazideki karşılığı hafif bir çukur yada tümsek olur

Son düzenleme:

denizliden20

Kullanıcı
valla mezarlar vb.benim ilgi alanım deil amma bu yapının içinde mezar yoksa bende heç bişi bilmiyomdur

ersan

Vip Üye
bu tas bir mezart icin kucuk varsada mezar culmek icinde olabilir kuleri .
bunlar benim fikirlerim ama bakilirsa mezari tam tasin altinda kaliyor

ustam burdaki isaretler hem birinci hemde bitkinci isaretleri uapmislar saten oraya 1-yazdim yere dikatli incele kanalin tam muzdeye kadar inmis ve buyuk birde kucuk ,,v,,isatretin var mihrabin var etrafini bir yoklamakta cubuklarlan fayda var yukardfan bakarsan ust kismi sivali gibi duruyor ama aldatmaca da olabilr isaretlere bakarsan zemin alti bir kaya mezar odani vertoiyor.

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kuyruk kısmı hem domuza hemde file benziyor.üçgen şekilde filin kulağını anımsatıyor. ama kafa daha farklı bir anlamda.
arkadaşlarımızın doğru tespitler üzere oldukları görülüyor.
arkadaşım tepe başı yazmışsın ama kuruda olsa bir dere yokmu. varsa yönünü yazarmısın . ayrıca bölgeyi bilen biri olarak, 200 m i.çersinde bir sazlık bataklık varmı. baş istikametini dikkate al. bunlar varsa ,bölgeyi göremediğimiz ve şeklen kesin şudur diyemediğimizi bir adlandıralım önce.

arazi üzerinde küçük oymaların bile karşılığı olacak. odası olmaması düşünülemez bile.

büyütünce bozuyor. çarpı koyduğum kayamı.
burası önemli bir yer. burda mahzen olmaması, dünyada su yok anlamından farksızdır. biraz gayret gösterirsen konu netleşir inşaallah.

antimt58

Kullanıcı
kuyruk kısmı hem domuza hemde file benziyor.üçgen şekilde filin kulağını anımsatıyor. ama kafa daha farklı bir anlamda.
arkadaşım tepe başı yazmışsın ama kuruda olsa bir dere yokmu. varsa yönünü yazarmısın . ayrıca bölgeyi bilen biri olarak, 200 m i.çersinde bir sazlık bataklık varmı. baş istikametini dikkate al. bunlar varsa ,bölgeyi göremediğimiz ve şeklen kesin şudur diyemediğimizi bir adlandıralım önce.

arazi üzerinde küçük oymaların bile karşılığı olacak. odası olmaması düşünülemez bile.

burası önemli bir yer. burda mahzen olmaması, dünyada su yok anlamından farksızdır. biraz gayret gösterirsen konu netleşir inşaallah.
Evet ustam kaya isaretledigin yer . sahurda detaylı yorum yapacagim elimde bir video var onuda yuklerim şuan mobilden yaziyorum

antimt58

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim çekimin çok yetersiz. yeni fotolar ve açıklamalarda bekliyordum ama yazmamışsın. sorduklarıma da yanıt vermemişsin.yeterince alanı göremememize rağmen, net olarak belirtebileceğim,

bu oymaların karşılığı ,bulunduğu yerden biraz yüksekte,sağlı sollu farklı noktalarda. alttaki resimde yerlerini çiziyorum.

daire içine aldığım ve okla gösterdiğim istikametteki ,kayalıklı bölgelerde değişik işlemler mevcut. bunları ancak boşluk sistemiyle tespit edebilirsin. ben tamamını diyeyim sen belki birinde bir küçük yanılma olabilir düşün o kadar.
sağlıcakla.

Üst Alt