sulukule deyil toki oynattıracak kafayı

unalevren14

Kullanıcı
selam arkadaşlar bu konu ile bilgisi olan avukat emlak işleriyle ugraşanlar yardım etsin benin sulukulede eski evi toki yıktı yeni ev yapıp benim eski evi peşinat saydı 6 senedir bekliyorum yeni evi teslim 2 ay son ra teslim edecek bana 120 bin daha borç çıkardı onada okey dedik şimdide yazmış toki satamaz şehri koymuş diyorum bankaya ya kardeşim 120 peşin ödeyim ver topuyu mal benim degilmi kime satarsam satarım MALESEF 5 SENE SATAMAZSIN nasıl olacak bu iş arkadaşlar

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: sulukule deyil toki oynattıracak kafayı

selam arkadaşlar bu konu ile bilgisi olan avukat emlak işleriyle ugraşanlar yardım etsin benin sulukulede eski evi toki yıktı yeni ev yapıp benim eski evi peşinat saydı 6 senedir bekliyorum yeni evi teslim 2 ay son ra teslim edecek bana 120 bin daha borç çıkardı onada okey dedik şimdide yazmış toki satamaz şehri koymuş diyorum bankaya ya kardeşim 120 peşin ödeyim ver topuyu mal benim degilmi kime satarsam satarım MALESEF 5 SENE SATAMAZSIN nasıl olacak bu iş arkadaşlar

Geçmiş olsun diyelim ama demokrasilerde çareler tükenmez diye meşhur bir söz vardır,sizinde mutlaka çareniz vardır.Bir tanıdıkla avukata gider danışılır belki noterde anlaşmalı bir 5 sene sonraya satış verebilirsiniz diye düşünüyorum ama dikkatli olun her konuda yasal yollardan yararlanın.
Paranın gücü yüzyıllardır ikamet eden kişileri dahi yerlerinden etti,,,gördünüz mü ? daha neler göreceğiz acaba,,,

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

ünal kardeşim nedır senın bu cektıklerın,
dostum ben fenerli abime katılıyorum,mutlaka bir çaresı vardır.
en son ihtimal bir gazetici çağırmak olur.

sanırım o bölge zaten sıkıntılı bir bölge,oradaki inşaatın durdurulması kararı alındı dıye hatırlıyorum,
tabi bazı kurumlarca devam edılmesıne göz yumuldu,belki bu açıktan faydalabilirsin.
tarihi dokuya zarar verdiği iddası vardı.

sanırım aynı yerden bahsedıyoruz.

unalevren14

Kullanıcı

bozkurt usta çagırmadıgım ne gazeteci kaldı nede millet vekili daha evelsigün gürsel tekini çagırdık kıyameti kopardık ama nafine 50 medya mensubu vardı ama 2 kanal verdi haberi oda 35 saniye napalım yapacak bişeyyok bunlar insanın kanını emiyorlar anlıcamız bu adamlar himen gibi güç bende diyor bakın 620 hak sahibi vardı burda maliyet 620 daire 59 milyon tl içinde otelde var şimdi otel satışta 20 milyon dolara ihaleye çıkıyor yarın tahmini 50 milyon dolara satarlar 40 dairede belediye aldı o zaten muamma 2o tanede tanesini 500 binden sattılar işebekın toki bana daha üstüne para vermesi lazım ken 120 bin de gitti yani bunlar bizim ünlü eşkiya volf canı aratır oldular :p:p:p