Super Cekim Aldim Bir Kasa Yeri . | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Super Cekim Aldim Bir Kasa Yeri .

saidzeyd

Kullanıcı
Merhaba sana katılıyorum o kadar kasa yeri gösterdi Ersan usta hiç açmamış açılmışını göstermedi şimdiye kadar birtane bile açıp atması lazımdı demi o kadar kasadan ersan ustaya o kadar ısrar eden oldu demekki bizi işletiyor ersan usta açılmışını atsın içinden çıkanlarla beraber inanalım yemliyor hep bizi ersan usta
ustam hepimizin belli çekinceleri oluyor bu işlerde bizde nasılki devlet bu işlere bakıyorsa demek ki Ersan ustanın da başka insanlardan çekincesi vardır diye düşünüyorum tamam orada serbest ama düşünsene her bulduğu yeri açtığını mutlaka onada çöken birileri olur diye düşünüyorum ama yinede birtane açılmışını görmek isterdik tabiki

star50

Kullanıcı
bitane den bişey olmaz Ersan usta hem niye çöksünle ki zaten çökecek kişi şimdiye kadar çökerdi buldugu kasalar çok mezar çok çöken zaten çökerdi demi

Kervan07

Vip Üye
kasalardan avuç avuç altınlar veya kıymetli taşlar vs çıkar diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! kasadan çıkanlar,3,5 bakır sikke,dandik bi yüzük,bazende bölgenin haritası,bazende sadece zehir..ha iyi kasalar yokmu,var elbette fakat onu burda kimse paylaşmaz.kimsede gaza gelmez arkadaşlar...bu işler çoçuk oyuncağı değilki ne bulduğunu ap açık tüm dünyaya göstersin..siz bulduklarınızı burda paylaşırmısınız?hiç sanmıyorum..önce kendinize sorun o soruları..darılmaca gücenmece yok! bazan gercekler acıdır!!

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Ama neden hep tek resim :(

ersan

Vip Üye
Merhaba sana katılıyorum o kadar kasa yeri gösterdi Ersan usta hiç açmamış açılmışını göstermedi şimdiye kadar birtane bile açıp atması lazımdı demi o kadar kasadan ersan ustaya o kadar ısrar eden oldu demekki bizi işletiyor ersan usta açılmışını atsın içinden çıkanlarla beraber inanalım yemliyor hep bizi ersan usta
kasalardan avuç avuç altınlar veya kıymetli taşlar vs çıkar diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! kasadan çıkanlar,3,5 bakır sikke,dandik bi yüzük,bazende bölgenin haritası,bazende sadece zehir..ha iyi kasalar yokmu,var elbette fakat onu burda kimse paylaşmaz.kimsede gaza gelmez arkadaşlar...bu işler çoçuk oyuncağı değilki ne bulduğunu ap açık tüm dünyaya göstersin..siz bulduklarınızı burda paylaşırmısınız?hiç sanmıyorum..önce kendinize sorun o soruları..darılmaca gücenmece yok! bazan gercekler acıdır!!
beni anayan tek bir ustam cikti ortaya :D:D:D

star50

Kullanıcı
biz de anladık ersan ustada iki incik boncukta koysan daha iyi anlardık hele kasayı acarkene fotoğraf çeksen daha iyi anlarız :-D

Warning

Kullanıcı
Yöneticiler yöneticiler @ersan ustamın nickini lütfen kasacı olarak değiştirin :D :D :D :D :) yine güzel bir çekim yine değerli mekan ustam eline emeğine sağlık kimseye bişey bırakmadın :) :) tarihe bulgaristanın korkulu rüyası olarak girecen :D

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
acılmış hali acılmamış hali diye görselleye bilir yorumlarında cok değerli aldığım kasa diyor tabiki çıkanları yayınlaması istenemez fakat acılmadan ve acıldıktan sonrakı görselleri görmek isteriz bir cok konusunu okudum benim itiraz edeceğim yani kesinlikle kasa olmadığını söyleyeceğim bir cok görselleri var yinede dolaşıyor buraya atıp bizimle paylaşıyor EMEĞİNE SAĞLIK

ersan

Vip Üye
acılmış hali acılmamış hali diye görselleye bilir yorumlarında cok değerli aldığım kasa diyor tabiki çıkanları yayınlaması istenemez fakat acılmadan ve acıldıktan sonrakı görselleri görmek isteriz bir cok konusunu okudum benim itiraz edeceğim yani kesinlikle kasa olmadığını söyleyeceğim bir cok görselleri var yinede dolaşıyor buraya atıp bizimle paylaşıyor EMEĞİNE SAĞLIK
ustam benim yuzlerce yerim var resme cekik nanki birini aklimda tutem, nezaman nere ne yukledimi aa birde deyem usta ben hayatra bos yer resme cekmem ;)

Üst Alt