Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
metalde lover yapmayacaksın lover yapınca metali kaçırdın,seni sahte boşluğa yönlendirdi.
kordinatın ilk iki rakamı arasında nokta olsun.virgüle gerek yok..

Ekli dosyayı görüntüle 11159

Ekli dosyayı görüntüle 11160
Amedli ustam zaten oylesine attim loweri yorumunu merak ettim.
Metalin ve boslugun ne oldugu biliyorum dogru yolda oldugumu zaten biliyordum seninde ekstra bilgiler vermen ve konu acman ile bir kez daha anladim . Burda iki nokta var ve genis bir alan . İci ise tika basa dolu zaten biliyorum ben. Bendeki bu isaret ve isaretler. Ve bir uygarlik var daha neler neler var kuyumcu degil banka acilir )))) bu 1 ci noktayi nasil buldum ve devami . Arazide aldigim olculer olcuyu nasil aldim olcu alinacak isaret var ayri noktada tam 3 degisik olcu aldim ve 3 ayri noktadan tam ustune gittim inanilir gibi degil anlatsam roman olur anlatsam sistemin bir kismi benzeyenler cozulur oyle bir sey. Mesala aldigim olcude dedimki bu uc noktanin alani aldigim olcude ic alanin metre karesini vericekmi ve olctum aldigim olcunun aynisi cikti ))) bu ayrinti ve baska ayrintilar zevk aldim cozerken. Peki ben bu 1 ci noktayi nasil buldum bir yasli abimi goturmustuk 2019 da o alani gezdi 4 . 5 cubukla x noktaladi en son cikarken bu 1 ci noktayi cubukla x noktalidi ve tasin ustundede belli etmeyen kare elle yapilmisi gosterdi sadece bu nokta dikkakwtimi cekti . Sonra gel zaman git zaman olculer arastirmala ile ben bu noktanin ve hendese ile birakilan matemetigi ve o gizlenen matemetigin bir kismini cozdum ve bu bendeki isaret ALTİNİ simgeliyor altin gomusu ve onlarca yer var. Sonra gel zaman git zaman))) uydu xyz ile tanistim ilk buraya baktim ve burda Metalin ve boslugun ne oldugunu gordum denemeler yapa yapa. Ve cok harika resimler aldim arazide taslardaki gizli seyleri gordum inanilmaz bir tecrube ve herkes goremez o iyi ustalarda dahil . Hendesenin bir kismini cozdum.
Bu alandan bir sey alamam ben bir kup var onu alirsam alirim ve buyude vardir diye duusnuyorum. Bu 1 ci noktanin girisini bulmam.lazimki bulsamda illa bu isten anlayan biri acar cunku benim.basima is gelir ve gece ancak calisilir gunduz islem olmuyor)))) yer cok bennkafayi buraya taktim.
Bu hendese sisteminde derinlik dahil ne gomulu altinmi gumusmu her sey belli cozersen hic.bir sey ihtiyac yok. Oyle sifreli isaretler var. Mesala giris bile hangi yonde kac metrede derinlik kac metrede belli . Derinlik kactir secenekler var ama cozemedim acinca belli eder zaten ama acamam ben )))) metal ile ilgili gorseller atmistim . Farkli yine atarim.
İkimizinde son varis ayni. Sen daha cok reng out dosyasini cozmussun ve angle 5 first 2. Tskler.

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
eski datanda metalin yeri ile benim izlediğim yol arasında bayağı mesafe ortaya çıktı...
denemesi bedava iki yerede cihazla çubukla teyit ettirebilirsin...😀
Genis bir alan var burda ikiside ayni alan.icinde . Eskisi altta senin yontemin yukarda ikiside odanin icini veriyor zaten .
Senin yontemin belki daha az sapma ile.gidilebilir belki benim isledigim ile. Sonucta programda saptirmada var arazide ustunede gidilir telefon insiyatifine kalmis . Arazide zaten gordum yerleri surfer bana verdi verecegini. Karambola bir yer bulmadim. Ayrica senin verdigin bilgiler ile dahada ileri tasiyacaz. Senin hakkini yok sayamayiz dogru yolda ilerlemissin . Tskler

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Son bosluk videonu izledim emegine yuregine gozlerine saglik sihhat versin Allahim . Paylastigin videolar verdigin bilgiler ile insanlar mutlu olmussa bundan daha guzeli yok diyorum iste budur zenginlik )))) Nasip boyle iste. Herkes katki yaptikca umitler umutlar sonuca ulasir.
Videoda izlerken neleri itiraf ederim dusondugumde hepsini hemen hemen denedim sadece su Angle 5 first 2 nin birinin denemisdir ama bu iki secenek bir arada denemedim . Tek tuk ilgimi bura cekti.
Baska ne diyebilirim Profile yide denedim cok hem derinlik olcmede hem dip derinlikte duz taban ve Metaldeki profile denememde ise .. M . Seklinde cizgizel resimler aldim.
Boslukta ise second cur. Ve gradient ve ingore seceneginde denedim lakin devamli yapmadim. Devamli.yaptigim first lapcain idi. Gradienti ben farkli kullandim.
Gratiend ne ise yariyor Bir.seyin aynisini.cikarmak istiyorsansa Gradient gerekeni goruntunun aynisi veriyor. Ama aynisi cikarmak isi cok zor ve imkansiz ama anlatsam illa birisi bir.seyin aynisi.cikartir .
Videoda mesuare ve profile ile yazi olarak.neler yazabilirsin bilgi verebilirsin. Tskler

A21MEDLi

Admin
Amedli ustam zaten oylesine attim loweri yorumunu merak ettim.
Metalin ve boslugun ne oldugu biliyorum dogru yolda oldugumu zaten biliyordum seninde ekstra bilgiler vermen ve konu acman ile bir kez daha anladim . Burda iki nokta var ve genis bir alan . İci ise tika basa dolu zaten biliyorum ben. Bendeki bu isaret ve isaretler. Ve bir uygarlik var daha neler neler var kuyumcu degil banka acilir )))) bu 1 ci noktayi nasil buldum ve devami . Arazide aldigim olculer olcuyu nasil aldim olcu alinacak isaret var ayri noktada tam 3 degisik olcu aldim ve 3 ayri noktadan tam ustune gittim inanilir gibi degil anlatsam roman olur anlatsam sistemin bir kismi benzeyenler cozulur oyle bir sey. Mesala aldigim olcude dedimki bu uc noktanin alani aldigim olcude ic alanin metre karesini vericekmi ve olctum aldigim olcunun aynisi cikti ))) bu ayrinti ve baska ayrintilar zevk aldim cozerken. Peki ben bu 1 ci noktayi nasil buldum bir yasli abimi goturmustuk 2019 da o alani gezdi 4 . 5 cubukla x noktaladi en son cikarken bu 1 ci noktayi cubukla x noktalidi ve tasin ustundede belli etmeyen kare elle yapilmisi gosterdi sadece bu nokta dikkakwtimi cekti . Sonra gel zaman git zaman olculer arastirmala ile ben bu noktanin ve hendese ile birakilan matemetigi ve o gizlenen matemetigin bir kismini cozdum ve bu bendeki isaret ALTİNİ simgeliyor altin gomusu ve onlarca yer var. Sonra gel zaman git zaman))) uydu xyz ile tanistim ilk buraya baktim ve burda Metalin ve boslugun ne oldugunu gordum denemeler yapa yapa. Ve cok harika resimler aldim arazide taslardaki gizli seyleri gordum inanilmaz bir tecrube ve herkes goremez o iyi ustalarda dahil . Hendesenin bir kismini cozdum.
Bu alandan bir sey alamam ben bir kup var onu alirsam alirim ve buyude vardir diye duusnuyorum. Bu 1 ci noktanin girisini bulmam.lazimki bulsamda illa bu isten anlayan biri acar cunku benim.basima is gelir ve gece ancak calisilir gunduz islem olmuyor)))) yer cok bennkafayi buraya taktim.
Bu hendese sisteminde derinlik dahil ne gomulu altinmi gumusmu her sey belli cozersen hic.bir sey ihtiyac yok. Oyle sifreli isaretler var. Mesala giris bile hangi yonde kac metrede derinlik kac metrede belli . Derinlik kactir secenekler var ama cozemedim acinca belli eder zaten ama acamam ben )))) metal ile ilgili gorseller atmistim . Farkli yine atarim.
İkimizinde son varis ayni. Sen daha cok reng out dosyasini cozmussun ve angle 5 first 2. Tskler.
Hendese sistemi,işaretlerle ilgili bir sistemmidir.ilk defa duyuyorum bu hendese,yi.
Surfer metallerde hep kirmizı verince,kafama taktim heryerde altinmı var diye bende kuşku yarattı,Arkaşmın yerine bakmıştım,30-40 cm kazinca 18lt.yag tenekesi buldu,baska birinin yerine baktim 10 cm de köyün ismini yazan tabelasını buldu bir baskası bakır bakrac buldu,,Kafama dank etti,karşılaştırma yaptım Arka fonun kırmızının metalin cinsini verdiğini anladim,Artik arka fona yogunlastım..başka bi çakal Marmariste Altın Yakalattı,bir kısmını kurtardı.
Tabii bunda Rainbow da ısrar etmemin faydasıda vardır..

reddanger

Kullanıcı
Arkadaşlar müsait olan olursa bir koordinat vermek istiyorum bakmanız için yakın zamanda bölgeye gideceğim kendim de baktım fakat başka görüşlere de ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Hendese sistemi,işaretlerle ilgili bir sistemmidir.ilk defa duyuyorum bu hendese,yi.
Surfer metallerde hep kirmizı verince,kafama taktim heryerde altinmı var diye bende kuşku yarattı,Arkaşmın yerine bakmıştım,30-40 cm kazinca 18lt.yag tenekesi buldu,baska birinin yerine baktim 10 cm de köyün ismini yazan tabelasını buldu bir baskası bakır bakrac buldu,,Kafama dank etti,karşılaştırma yaptım Arka fonun kırmızının metalin cinsini verdiğini anladim,Artik arka fona yogunlastım..başka bi çakal Marmariste Altın Yakalattı,bir kısmını kurtardı.
Tabii bunda Rainbow da ısrar etmemin faydasıda vardır..
Hendese nedir. Geometri matemetik demek olcu olcmek demek. Muhendislik demek.
Daha once google yazip sadece bir yerde okudum define sitelerinde hatta konuda actim sohbette duruyor hala. Sadece bir define sitesinde bir kac bilgi okudum ya bu siteydi yada diger sohbetti suan.baktim o eski yazilan konuyu gorunmuyor.
Aklimda kalani soyluyeyim ve kendi arastirmalarima gore boyle.bir seyin oldugu kesin.
Hendese ile 512 isaretin bu sistemle birakildigi . Bu sistemde hayvanlarin kodlarini ozelliklerini veya olculerini )) hem araziye hem yer altina hem hendese geometri ile bir birlik icinde birakildigi.
Yada sadece sifreli gizlenen matematik olcu sistemi. Bu gizlenen matemetik geometri sisteminin sadece birini bendeki isaretler silsilesine gore biliyorum az cok . Farkli olan isaretler silsilesi hakkinda bilgim yok bilgim olmasi icin isaretlerin tumumu gormem lazim ona gore yon veya olcu alinacak isaret varmi anladigim.kadariyla verebilirim eger aynisi.ise bir yere kadar cozulur. Farkli olanida tecrube edebilme ihtimali var.
Mesala.bendeki hendese Altin gomusunu veriyor Altin orani veriyor))
110 veya)) bu Altinin simgesi .
Diyelim arazide isaret isaretler var her bir isaret kendine gore olcusu var ozelikle bir isarette olcu alinacak iz nisan.var ise burda alinacak olculere gore varilacak noktalar metreler var ve PUSULASİ da icinde)))))
Derinlik olcusude icinde . Gittigin noktada eger olcuyu iyi almissan taslara bakiyorsun inceliyorsun cubuklada x bir nokta belirlemissen alanda bu sifreyi cozmede yardimci oluyor cunku x nokta var ve aldigin olcuyu bu x noktaya olcuyorsun. Cubuk bana yardimci oldu surfer yardimci oldu.
Hendese ile birakilan gomu vs . Ozellikle arazi o uygun sartlara uymasi hem duz arazi hem yamac zirve kayalar arazinin sekline gore bir hayvani veya hayvanlara benzemesi kisaca Araziye baktiginda hem etkileyen veya hic etkilemeyen umulmadik alan . Herkes gezer baska alanlari halbuki ayaklari ile basar gecerlerde bilmezler )))) ihtimal bunlar. Espri )))
UlUlkemizde hendese ile bilgi sahibi kisiler var ama az kisi bilende tam olmasa gerek.
Mesala eskiya isleride bu sistemle gomulmustur diye dusunuyorum.
.
Hatta eskiya isleri ile ugrasanlar su meshur eskyalar wolcan vs.
Bu hendese sistemile kesinlik gomulerini birakmislardir.
. Ekstra bir bilgi vereyim bazen.dusunuyorum .
Hangi eskiyaydi wolcandi hazinelerimizin yerini bulacak o osmanli torununu doguracak analar varmi diye.
.
Benimde aklimdan su geciyor. İki secenek var suan.
1 cisi.Hendese sistemi.
2. Cisi ise KURANİ KERİM kitabimizin icindeki sure sayilari ve digerleri evet
Kurani.kerimimiz icindeki sirlari kullanarak gomuleru gomdukleri geciyor aklimdan.
Tskler.
Not. İsaret hangi hayvansa o.hayvanin ozellikellerini ornek dis sayisi kac )))) ornek kac tane doguruyor vs :)

Son düzenleme:

Kader25

Admin
Ustalarım merhaba,
Konuyu okuyorum amma hiçbir bilgim olmadığından hiçbirşey anlamıyorum doğal olarak. (kahkaha)

Hani genel bir kaide var:
Sen ne kadar anlatırsan anlat, karşındaki anladığı kadarını alır.
Yine baika bir kaidemiz daha var;
Kişiye anlayacağı şekilde anlat.

Uygun görürseniz bir sorum olacak...
Elinizde laptop yada pc var.
Bunda bazı programlar yüklü.
Size bir koordinat geliyor.
Siz bu noktada laptopunuzda yüklü programlarda bazı işlemler yapıyorsunuz.
Bu işlem sonunda;
Burada bir oda var,
Yada burada oda var içinde de metal var, diyorsunuz.

Sorum şu:
Bu programlar hangi mantıkla çalışıp orada oda olduğunu yada metal olduğunu gösterebiliyor..?

Neticede YERİN ALTINA BAKIP YERİN ALTINDAKİ boşluğu yada metali konuşuyoruz.

İşte burada benim kafam basmıyor :((
Toprağın altındaki anamoli 500 km uzaktaki pc ile nasıl tespit olunuyor?

Bunun mantığını benim anlayacağım tarzda 3-5 cümle ile izah edene müteşekkir olurum.

Bu arada şunu da ifade edeyim;
Uydu ile bakıp bana gönderilen koordinatta mezarları tespit etmiş birisiyim.

Bu işin mantaliesini öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hepinize başarılar dilerim.