Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi | Sayfa 34 | Define işaretleri ve anlamları

Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

reddanger

Kullanıcı
ikincil can alıcı kısmı programda yeralıyor, nodemcu ve gps ile o verileri tüm orjinalliği ile alsak dahi programsız para etmez,
yalnız şu var, ister ardu ister nodemcu ile o verileri bizim gibi save yapıp programına sonradan gösterme suretilylede işlevini yapar kanımca, kodların kırpılmamış hali acoptex sitesinde duruyor reis aga,
ama ara hat ara uzunluk yok verilerin içinde, yalnız doğruluk var % lik olarak
Usta arduni ile rtk gps yapabilir misin acaba ? Neo8m kullanarak ?

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
leona ustam bunun biz kendi yazılımını istesek emailden .
diyelimki gönderdiler bunu biz arduniye yükleyebilirmiyiz.

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
@A21MEDLi Ustam bu sensörün altında modeli yazıyormu 3-4 ceşit var ama modelleri değişik fotağrafını cekip atabilirmisin .
yurt dışından birinle irtibata geçtim .aynısını getirtirim belki.

reddanger

Kullanıcı
usta rtk bir çeşit gps modülü. ardinyo üzerinden yapılıyor. ben araştırdım herşeyini fakat birleştirme olayı farklı bir tecrübe istiyor ardinyo ile gps yapabilen biri rtk gps yapabilir. rtk olayı aldığı koordinatta sapma yok denecek kadar az olan bir teknoloji. yani şöyle söyleyebilirim sapma 30 cm ya çıkar ya çıkmaz o kadar hassas glonass + gps modülü. bana böyle bişey lazım yardımcı olabilir misin?

reddanger

Kullanıcı
@A21MEDLi usta bu şekilde ayarların yapıldığı bir yer var hassaslık burdan ayarlanıyor olabilir mi ? Mesela baund rate olan kısım sinyal şiddetiyle alakalı artırılıp azaltılabilir ? Diğer ayarları da bi kontrol et istersen ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-22-08-22-30-313_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2022-04-22-08-22-30-313_cn.wps.moffice_eng.jpg
    491.4 KB · Görüntüleme: 21