Tanışma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tanışma

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Cevap: Tanışma

saygı ve sevgi ortamına hoş geldiniz kardeş
anlaşılan bu durumdan çok çekmişsiniz, suç kimdedir bilinmez ancak;
burası sızın gıbı dılek ve temennde bulunan, nadıde ınsanların toplandıgı bır yerdır.
hakkında hayırlı olmasını dılerım

Selamlar. Hoş bulduk değerli kardeşim sağolasın..Evet kastettiğin saygı durumu ise çok çektim, çok hakaretler yedim. Ama yolumdan şükürler olsun asla dönmedim ve bana daha da tecrübe yaşamamı sağladı.. nadide insanların toplandığı yer demişsin, Evet şu geçen 30 dakika da çok şey belli oluyor.. Çok değerli insanların bu çatı altında toplandığı belli oluyor.. Hepimizin Hakkın da Hayırlısı, Kolay Gelsin.

METİN

Kullanıcı

aramıza hoş geldin
BATTALGAZİ kardeşim

ASİAVCI

Kullanıcı

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ KALICI OLMANIZ DİLEĞİMLE MEKANA HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ BENCE ÖNCEKİ PROFİL RESMİNİZ DAHA GÜZEL VE ALIMLIYDI.....göz kırp

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kıymetli ustam sizi burada görmek ne güzel hoş geldin sefa geldin hayırlara vesile olması dileğiyle inşAllah...

cantar

Kullanıcı

Aramıza hoş geldiniz gönlünüzce gönlümüzce paylaşımlarda bir arada olmak dilek ve temennisi ile.....

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ KALICI OLMANIZ DİLEĞİMLE MEKANA HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ BENCE ÖNCEKİ PROFİL RESMİNİZ DAHA GÜZEL VE ALIMLIYDI.....göz kırp

Selamlar.. Hoş Bulduk Değerli kardeşim ustam saygılar..İnşaAllah Kalıcıyız...
Benim Profil Hep buydu, sanırım başka battalgazi de vardı. Her şeyin Hayırlısı..
Selametle..

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Battalgazi Ustamızaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaEr Meydanına Hoş Geldiniz Yigidim.. çiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaBilinmeyenle Cenk Eder Dururuz.:eek: silah?. Bu Meydan'da Sizin Gibi Yigitlere İhtiyaç Vardır.. Gazanız Mubarek OLa..çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana.,,

Üst Alt