Tarlada bu ürünü buldum | Define işaretleri ve anlamları

Tarlada bu ürünü buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gıral

Vip Üye
neolduğu hakkında kimse bişey bilmiyorsa
gerçekten yazıkbize🤔
hadiben acemiyim🤣
bilmiyorum
koskoca sitede kimse bilmiyor olamaz
bari fikir yürütelim neolabilirki?
mezar içine ait bişey olamaz gibime geliyor
günlük kullanılan bişeyede benzemiyor
kulp kısmına bakılırsa asılarak kullanılan bişey
bu birnevi tuğ olabilirmi?

mükafat işine gelince
tarlanız heran sit alanı olabilir

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
neolduğu hakkında kimse bişey bilmiyorsa
gerçekten yazıkbize🤔
Bu tür konularda kendi adınıza konuşabilirsiniz. Ben kendi adıma olan kanadırını söylüyorum yazık değil malesef. Urartu dönemine ait bir objenin ne olduğunu kim nerden bilsin algoritması üzerinde çalışılmadan incelenmeden?
Kurduğunuz cümle namüsait bir hitabtır benim nezdimde. Tam anlamıyla bilen olsa zaten söyler.
Değil bu site hiç bir site bunun ne olduğunu söyleyemez bilmedikçe. Bu tür konularda genele hitaben biraz daha hassas olalım. Selametle

Orası öyle ama illaki bi mükâfâtını vardır

Obje incelenmeden nasıl ödül verilsin. Varsa bir kıymet muhakkak bildirilir ve sizde takip edersiniz. Alanınız sit alanına da dahil olsa tapunuz kadarına bedel ödenmek zorundadır.

gıral

Vip Üye
Bu tür konularda kendi adınıza konuşabilirsiniz. Ben kendi adıma olan kanadırını söylüyorum yazık değil malesef. Urartu dönemine ait bir objenin ne olduğunu kim nerden bilsin algoritması üzerinde çalışılmadan incelenmeden?
Kurduğunuz cümle namüsait bir hitabtır benim nezdimde. Tam anlamıyla bilen olsa zaten söyler.
Değil bu site hiç bir site bunun ne olduğunu söyleyemez bilmedikçe. Bu tür konularda genele hitaben biraz daha hassas olalım. Selametle

Obje incelenmeden nasıl ödül verilsin. Varsa bir kıymet muhakkak bildirilir ve sizde takip edersiniz. Alanınız sit alanına da dahil olsa tapunuz kadarına bedel ödenmek zorundadır.
haklısınız ustam
özür dilerim niyetim kimseyi üzmek değildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...