Taş Kesimi Izimi, Mezar Işaretimi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Taş Kesimi Izimi, Mezar Işaretimi?

ölmez

Kullanıcı
Kardeşim konum güzel ama bağışla çok rahatsızım çıkıyorum. Hakkınızı helal edin. Bir ara resim üzerinde işaretler yazarım. Dua edin inşallah.
Allah şifa versin ustam, alakanız için sağolun.geçmiş olsun, iyi akşamlar.

ölmez

Kullanıcı

wolf_52

Kullanıcı
evet geçen yol bir hayli tahribat vermiş, neyse kalan sağlar bizimdir diyelim, koltuk taşıda derenin karşı yakasını verir vaziyetde lakin orjinaliğini bozulmuş dolgu yapılmış::( bakbileceğmiz son ve tek nokdası suyun genişlediği alan ve kenardaki buyuk kaya tıraşlı kaya ,ve kayanın karşısındaki düşük ve düzlük alan ne kadar kaldıysa artık, bakalım hedef nokdaları kapanmışmı:(yeni fotraf ve bol açılı resimler yakın ve uzak yükleyin değerlendirelim....

ölmez

Kullanıcı
anladım ustam, suyun genişlediği alanın 30-40 m kadar aşağısında KAYADA İŞARET VARMI? başlıklı konumdaki kaya var, tekrar atcm komple o alanın fotolarını.

wolf_52

Kullanıcı
Kardeşim konum güzel ama bağışla çok rahatsızım çıkıyorum. Hakkınızı helal edin. Bir ara resim üzerinde işaretler yazarım. Dua edin inşallah.
geçmiş olsun usta, rabbim tez şifalar versin ne kadar şifa bekleyen müslüman kardaşim varsa....

wolf_52

Kullanıcı
bu son atdğınız resimlere yorum yapılmışdı, 1 ci resme bende işdirak etmişdim, şayet burası dere,deki bahsetdiğim nokdaysa, geçmiş olsun ....

ölmez

Kullanıcı
evet ustam,bu kayaların hepsi aynı alanda , earth programında gösterdiğim alanda hepsi, dere kenarında.geç kalmışız sanırım, mesajınızdan bunu anladım.:(

ölmez

Kullanıcı
bu son atdğınız resimlere yorum yapılmışdı, 1 ci resme bende işdirak etmişdim, şayet burası dere,deki bahsetdiğim nokdaysa, geçmiş olsun ....
evet ustam,bu kayaların hepsi aynı alanda , earth programında gösterdiğim alanda hepsi, dere kenarında.geç kalmışız sanırım, mesajınızdan bunu anladım.:(

ersan

Vip Üye
ustam 2 ci resimde er sey ortada burda sindik tas trasli tam uste kanal dedin yer ,,Y,,isareti burda tasa dikat edersen tas zamaninda ayni bir ucgen seklide kesilmis tam sivri ucun bakti yer cok unemli burda guze batan ne var yasli ac olsun buyuk kayalik alan ve burda da bir tasta lazim tunelde mezar odalarina giden tunel olmali ysteki kanal dedin oyma tunel simgesi 50 mt uzani gecmez bu basetim tastan cubuk testi yap bosluk icin

Üst Alt