Tas Toprak Dolgu Bir Mezar Ve Hediye Yeri | Define işaretleri ve anlamları

Tas Toprak Dolgu Bir Mezar Ve Hediye Yeri

ersan

Vip Üye
ustalarim bu benim 1 seneden fazla resme cektim bir yerim o isaretledim yere guzel bir cekim verdiler cubuklar.bu yer mezarin mujde yeri .

star50

Kullanıcı
selam ersan ustam hediyesini dolara çevirdinmi birde dolarını görsek :D heheheh
kolay gelsin saygılar bulgaristana yolum düşerse ugrayacagım bizim akrabaların tırları gidiyor devamlı banada ne hediye edersen gayri:D
saygılar bizden büyük usta

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
dostum ömrümüz müjde yeri ile geldi geçiyor geçecek, hadi şu taşın altına bi elini koyuver de birde müjdesi nedir onu anlayalım. açtıysan bulduğunu, açmadıysan da açmanı rica edelim. görsellerini görelim. meraktayız. fazla naz etme :D

maceracı37

Kullanıcı
dostum ömrümüz müjde yeri ile geldi geçiyor geçecek, hadi şu taşın altına bi elini koyuver de birde müjdesi nedir onu anlayalım. açtıysan bulduğunu, açmadıysan da açmanı rica edelim. görsellerini görelim. meraktayız. fazla naz etme :D
aynen katılıyorum haberci ustam

star50

Kullanıcı
ersan usta nuh der peygamber demiyecek heralde ustaaaaaaaaaaaaaa bu kadar insanı kırma harbici arkadaşın dediğibi bi görsel salla ersan usta en büyük usta bizim ersan usta isteriz isteriz hadi ustam millet senin bi müjdelik haberini bekliyor ;););)

star50

Kullanıcı
olmuyor büyük usta sadece begeniyorsun vallahi yap bi kıyaklık hadi bekliyoruz koca kurt saygılar

Üst Alt