Tatil Zamanı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tatil Zamanı

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
S.a. Evet,evet,Manisa/Turgutlu'da olan bir İhtiyar delikanlı var.:D çay içmeye beklerim.hatta gelmişken şöyle sizi bir bahçeye kötüreyim.:D.hani test yapmak için.:D aman beni unutmayınız sayın Ustam (ağla) vallahi ağlarım.(ağla) daha sonrada ben sizi Muğlanın bir İlcesi olan fethiye'ye Özel olarak götürebilirim.:cool:
Saygılarımla.:p
Zeytin ağacına götürecek haberin olsun :p usta.

TEVFiK

Vip Üye
ben tatile gidiyorum sahilden alıp dağlara göturmeyenler bu şansını yitirir ben misafirim orada gezdirmek hoş geldin demek sizlere düşer:D:D:D
Ewel Allah hoş geldiniz'i ben güzel söylerim sizi ben dağlara değilde Bahçeye götüreyim Sayın Ustam benim hobimde Bahçe :D zeytin ağaçları var,erik ağaçları var,Ayva ağçarı var Eeeee benim yaşıma'da geldinizmi O zaman düz yolu aradığıma hak vermiş olursunuz..:D (ağla) :DSaygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
ben seni sırtımda taşırım :D:D sen yeterki şurada sarı var de:D:D:D:D
Estağfurullah ustam ama yine de Allah razı olsun böyle düşündüğünüz için derim.Vallahi sayın ustam ben Ağaçta kayasıları gördükce sarı sarı bunlar demeye başladım.:D
nedendir bilmiyorum ama kendim hariç :eek:. bu günlerde ben her şeyi sarı renkte görmeye başladım.:D

ASİAVCI

Kullanıcı

güzel şeyler neden cabuk biter anlamış deyilim :D:D

Üst Alt