Tavuk Civci,nin Kesin Çözümü

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ldWkEk.jpg

Buda Bizans işçiliği hem oyma tavuk hemde kabartma,Kabartma olanın boyu 1mt 50cm,karşıda ve sağda ayrı ayrı

metin77

Kullanıcı
Mağara içinde bir tavuk 4 mü 5 mi civciv varmış tavuğun üstünde + ve tavuğun baktığı yönü gösteren bit ok işareti ve tavuğun önünde bir insan figürü varmış. Serefsiz çoban beni dağa kadar çıkardı yeri kaybettim dedi sonrada. Görmek nasip olmadı :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Benim bildigimde bu kayanin tam altinda kapli bir mezar var cunku oyuncul bir figur sol kantta durmsaydi tavuk durum degisrdi ve tek rakamli ve sol kantin altinds oldugu icin mezarda tam o kayanin altindadir yanlismiyim ASİAVCİ usta

GraSviTi

esrarengiz2828

Kullanıcı
Mağara içinde bir tavuk 4 mü 5 mi civciv varmış tavuğun üstünde + ve tavuğun baktığı yönü gösteren bit ok işareti ve tavuğun önünde bir insan figürü varmış. Serefsiz çoban beni dağa kadar çıkardı yeri kaybettim dedi sonrada. Görmek nasip olmadı :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ustam bu işlerde resimli kanıt önemlidir bire bir aynı yer ve çekeninbile resmi olabilir yoksa dağ dağ gezersin benden demesi kanıt olmadan gitme kendini yorarsin[emoji6]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Ustam eminmisin :) ozman soyle anlatayim tekrar civcivin teki farkli tek civcivin baktigi yonde neyse kagasi v.s hesaplanir buda asagi yukari 5.ile 10 mt o civarlarda bi kapali tunel veye magara olabilir

GraSviTi