Tavuk Civciv + Istavroz Ve Birçok Figür Tek Kayada | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv + Istavroz Ve Birçok Figür Tek Kayada

Warning

Kullanıcı
Sevgili ustalarım Arkadaşlarım nadiren bulunan bir yapı diye tahmin ediyorum maşaallah baya işaret ve figür var bilgilerinizi eksit etmeyiniz Allah'a emanet olun.

Cümleten Cumam'ız Mübarek olsun

madhunter

Kullanıcı
bu kadar işaretin bulunduğu bölgede ilk olarak çıplak gözle etrafı araştırmaya bak derim.çıplak gözle baktığında mutlaka doğa yapısına aykırı emareler bulacağını düşünüyorum.bu yığma olur, toprakta çöküntü olur, kayada horasan olur, toprakta kaya çakıl parçacıkları olur, vs.bu söylediklerimi sadece kayanın olduğu alanda değilde birkaç bin metrakere alanda araştırmanı tavsiye ederim.mesela kayanın alt tarafındaki yere paralel oyuk doğal değilse orada bi mezarın var :)

çubuk kullanabiliyorsan sana yol gösterecektir...

İRON

Kullanıcı
yer sağlam mı.halen orjinalliğini koruyormu.
yer sağlam diyorsan ve ellenmemiş orjineliiğini koruyor diyorsan,konuşalım ozaman.....
inş çekindiğim illerden birinde değildir....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yer sağlam mı.halen orjinalliğini koruyormu.
yer sağlam diyorsan ve ellenmemiş orjineliiğini koruyor diyorsan,konuşalım ozaman.....
inş çekindiğim illerden birinde değildir....

selamunaelykum,
iron usta bu yaklaşım yerine, konu hakkında bilginizi paylaşsanız daha doğru olur kanaatindeyim.
sizden ricam, bu hususa dıkkat etmenizdir.
iyi forumlar diliyorum.

ersan

Admin
bu yerin iscili cok avir bir yer.bu yeri cizmek icin lazim cok usta guzlemci olesin az cok arazi bilgin olacak cubuklarda guzel nokta alman cok unemli uburtulu bir sonuc alamasin yasa usata bir uzman usta bul bu yeri cizmeye buyle kucuk casnsiz isaretler sade ,,devlet ,,gumulerinde ,,oluyor onlarda cok planli gumuler bilesin ustam.

cantar

Vip Üye
bakın arkadaşlar dostlar canlar ne olur şu fotografları eğer ardınızda arkanızda bir uçurum yoksa bir yar yoksa hayatınızı tehlikeye sokacak bir tehlikeli alan yoksa şu fotografların adedini arttırın ben size kayıp arşivim haricindeki kaynaklarımdan en az 5 tavuk civciv işareti olan fotograf paylaşırım sonra benim konuma niye yorum yapılmıyor diye hayıflanıyoruz.......................

Warning

Kullanıcı
bu yerin iscili cok avir bir yer.bu yeri cizmek icin lazim cok usta guzlemci olesin az cok arazi bilgin olacak cubuklarda guzel nokta alman cok unemli uburtulu bir sonuc alamasin yasa usata bir uzman usta bul bu yeri cizmeye buyle kucuk casnsiz isaretler sade ,,devlet ,,gumulerinde ,,oluyor onlarda cok planli gumuler bilesin ustam.

Sevgili ustam çok profesyonel bir alan olduğunun farkındayım lakin gittiğimde sadece hızlı bir foto çekimi oldu o yüzden noktayı sadece gezen bilir ben şuan tekrardan tek başıma gitsem bulamam işin açıkcası ama ne varsa çoban kardeşlerimizde var bunu çoğu dostum kardeşim bilsin kayıtlı bir bölge değil söylentiye göre o yüzden ağır iş uğraşamam kalsın müsadesiz iş yapmam işin açıkcası kaçakla işim olmaz isabetli yorumlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum Bizim devletimizden kaçmaz bununda bilincindeyim selametle Allah'a emanet ustam