Tavuk Civciv | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv

gıral

Vip Üye
İşaretin doğusunda ve kuzeydoğusunda büyük kayalar var ayrıca kurukafada doğusunda

MAVRAN

Super Moderatör
Usta bu kaya parçalarını iyi inceleyelim mümkün ise neden diye düşünür iseniz eğer bir yerin boşaltılması ile bunlar buraya taşınmış ise bu parçalar genellikle aynı boyutta ve fazla büyük olmayan parçalar olacak bir diğeri ise eğer yukarıda ve yukarıya yakın bir yerde yüksek kayalık veya zeminde kayalık var ise oraya yogunlaş derim. Yüksek kayalık ise mutlak bir son nokta işareti olacaktır ancak zeminde ise hem son nokta hemde bir kanal olmali bunları tespit etmeye çalışın. ALLAH yardımcınız olsun.

MAVRAN

Super Moderatör
Bir diğeri ise elinizde bu yerin hiç bir resmi yokmu paylaşsanız diyorum bu tavuk civciv işi çok geriyor gerçekten. Bir arkadaş tavuk civciv var dedi makilik bir alanda bir gün sabahtan aksama dolaştık sonuç hüsran birşey yok birak tavuğu civcivi kaya bile doğru bir şekilde yok. Şimdi duyunca boşa çektiğim yorgunluğum aklıma geliyor işte bu. Varsa siz resim paylaşın daha iyi yorumlar alacaksınız. Selamlar

gıral

Vip Üye
Bir diğeri ise elinizde bu yerin hiç bir resmi yokmu paylaşsanız diyorum bu tavuk civciv işi çok geriyor gerçekten. Bir arkadaş tavuk civciv var dedi makilik bir alanda bir gün sabahtan aksama dolaştık sonuç hüsran birşey yok birak tavuğu civcivi kaya bile doğru bir şekilde yok. Şimdi duyunca boşa çektiğim yorgunluğum aklıma geliyor işte bu. Varsa siz resim paylaşın daha iyi yorumlar alacaksınız. Selamlar
Ustam seni çokiyi anlıyorum. Resim var fakat netolmadığı için koymadım. Çünki kayadan hertürlü şekil çıkıyor