Tavuk Olabilir Mi! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Olabilir Mi!

SEVALİ

Kullanıcı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Veni Ustam üstten çekme şansım tekrardan gitmem demek buda bu aralar değilde ileriki zamanlarda anca,Çok Teşekkür Ederim Ustam zaman ayırdığınız ve ilginize,En son bende gördüklerimi anlatmaya çalışacam,Sizin söylediğiniz yerde tamda soldaki dik çizginin altında kalmış bir suret görüyorum,Bu şekliyle burnu görünmekte

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

Belki yararı olabilir düşüncesiyle yüklüyorum. Senin Kayanın da mezar yapımı için yeterli büyüklükte olduğunu düşünüyorum. Kontrol etmekte yarar var ustam.
Doğru söylüyorsunuz Ece Usta,Tekrardan Teşekkür Ederim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erdem ustam kayalar çok yıpranmış üzerinde birden fazla daire içine alınmış çarpılar görüyorum fakat emin olamadığım için net birşey diyemiyorum kayaların etrafında mezarlar olabileceği gibi kayanın kendinde de iyi bir boşluk testi yapmalısın kasa veya kasalar olabilir gümüş çubuklar size ne olduğunu daha net söyleyecektir hayırlara vesile olması dileklerimle inşAllah...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam kayalar çok yıpranmış üzerinde birden fazla daire içine alınmış çarpılar görüyorum fakat emin olamadığım için net birşey diyemiyorum kayaların etrafında mezarlar olabileceği gibi kayanın kendinde de iyi bir boşluk testi yapmalısın kasa veya kasalar olabilir gümüş çubuklar size ne olduğunu daha net söyleyecektir hayırlara vesile olması dileklerimle inşAllah...
Tamam benim güzel Ağabey'im İnşaAllah gidince tüm Arkadaş ve sizin söylemlerinizi değerlenirecem,Gümüş çıbıklar inanıyorumki en güçlü sinyaliyle nereden başlanılacağını gösterecektir,Bunun gibi 3'er gruplarda yine tavuk şekli verilmiş başka kayalar ve kayanın birinin üzerinde tavukla horoz'un karşılıklı ayakta durararak boyunları çarpı yapmışlar,Acaba ne anlatılmış olabilir!Burdan kafamda tam net bir sonuç çıkmadıki onu çözeyim,Bulmaca gibi insanlarmış bu eskiler,Bu bulmacanın sonucu yine gümüş çıbıklarla çözülecek görülüyor,Hakkımızda hayırlısı olsun,Sizden ve zamanlarını ayırıp düşüncelerini paylaşan diğer Arkadaşlarımdan da ALLAH (cc) Razı Olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
görüntüden anladığım, konuyu aydınlatmaya yeterli olmasada, kayada tartışmasız işçilik olduğudur. bölgeye gitmen nasip olursa çözeceğinden eminim. bulgular pek açık olmasada ,burda ,önden girişli ev kısmına doğru uzanan mahzenler olma ihtimalini kuvvetli görüyorum. belirsiz gibi görünen ayrıntılar resim yanıltması değilse ,tahmin ettiğim gibi çıkacaktır. sağlıcakla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
görüntüden anladığım, konuyu aydınlatmaya yeterli olmasada, kayada tartışmasız işçilik olduğudur. bölgeye gitmen nasip olursa çözeceğinden eminim. bulgular pek açık olmasada ,burda ,önden girişli ev kısmına doğru uzanan mahzenler olma ihtimalini kuvvetli görüyorum. belirsiz gibi görünen ayrıntılar resim yanıltması değilse ,tahmin ettiğim gibi çıkacaktır. sağlıcakla.

[/QUOTE
Şimdi kafamda soru kalmadı Ustam,Mahzen olması lazım diye düşünmemin sebebiydi kayanın şekli ve birkaç detay,İçinde de mezar olması gerekiyor,Tabi işaretler yanıltmıyorsa,ALLAH'ın izniyle yerine incelemeye gidince açıklığa kavuşacak yerin sırları,Ayırdığınız zaman ve paylaştığınız düşünceleriniz için ALLAH TEALA sizden ve tüm zamanını ayıran Ağabey ve Kardeşlerimden Razı Olsun

Üst Alt