Tavuk ve Civciv İşaretleri Hakkında genel Bilgi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk ve Civciv İşaretleri Hakkında genel Bilgi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
konu genel bir konu seyfo 28 arkadaşım. herkesin yazıp çizebileceği cinsten. yani senin açmış olduğun sana özel bir konu değil.
sen ortaya bir görsel bile sunamıyorsan boş lakırdıdan başka biyere varılmaz.
işaretin anlatmak istediğini görsel olmadan yorumlamak, hayali yorumdan öteye gitmez. bana hayaller değil, gerçeklerle gel o zaman belki faydam olabilir.

SEYFO28

Kullanıcı
üstad biz siteye gireli üçgün olmuş,ben foağraf yüklemeyi dahi bilmiyorum,sen bize yürümeyi öğrenmeden koşma bekliyorsun,ilk önce biz ustalardan işin ne olduğunu öğrenicez ,lakin sürekli defans yapıyon,ortak konu diyorsun topu başkasınada paslamıyorsun ,tıkandık kaldık üstad seyir zevkimiz kalmadı,:)

SEYFO28

Kullanıcı
Cevap: Tavuk ve Civciv İşaretleri Hakkında genel Bilgi

o yorumunu üstüme aldığım yokki,
konuya baksan,''Tavuk ve Civciv İşaretleri Hakkında genel Bilgi'' resim olması şart koşulmadan herkes kendi çapında bişeyler paylaşmış.o yorumunu başka yere yazsan sakıncası yoktuda.
bana göre,senin yorumun bu konuya zıttır.
HARBİCİ ÜSTAD Sanki patinaj yapıyoruz ne dersin.

sempatik_06

Kullanıcı
Bende tek tavuk olan bi bölge var resmide bende saklı... Ama hala çözülmüş değil tavuk kayaya su döküldüğünde belli oluyor. Tabi şuan kaya yontulmuş durumda hayırlısı benden tavsiye tavuğu bulması o defineyi bulacağımız anlamına gelmiyor... kısacası biz bulamadık üstüne dağın zamanla çökmüş bir mağara tespit ettik ama girilmesi ve çalışılması imkansız belki aradığımız ordadır buda demek oluyorki tavuk mağarada malını saklıyor olabilir...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
HARBİCİ ÜSTAD Sanki patinaj yapıyoruz ne dersin.
bak herkesin başka yoğurt yeme tekniği var. kimisi koşulsuz şartsız sana anlatıyor, kimisi resimle işareti görelim de anlatayım diyor,
bende diyorum ki senin içinden çıkacağın bir durum değilse bilen birinden yardım alalım. bende anlamam ama anlayanı sana bulurum. makinam yok ama makinaların hasını getiririm. güvenlik alamam ama aldıracak kişiler devreye koyarım. ama bu kadar şeyi de senin hayal dünyana hitap etmek için yapamam. ne bir resim var ne ispat eder başka şeyleri anlattığın var. belki de görmemişsindir bile bu işareti ama gelip beni yoruyorsun. yorgunu yokuşa sen sürüyorsun. gel etme paşa. sen işaretin yoksa burda boş lakırdıya sebebiyet verme. işaretin varsa da o karadeniz zekanı devreye sokuver de 10 yaşında bir çocuğa bile desen sana bu siteye nasıl resim eklenmesi gerek bulup halleder. resimde yüklenir yazı da yazılır iş de çözülür de. yapıcı olanla olur bunlar. sende tavuk varsa bile bu saatten sonra kendin pişir kendin ye.
başka kişiler yardıma hazır onlarla çözersin. rastgele.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
tavuk işi gerçekten çok kolaymış hiç bişi edemezsek mangal yaparız resim varsa ben odasını asi usta parasını bulur

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
genelde kırıyorlar kim içinde müjde var deyip bir yalan attıysa iyi tutmuş öyle milleti abarttığı gibi senaryoya gerek yok tavuk varsa odasıda olacak oda rahat bulunuyor çokta basit 80 cm kadar ama sis 7 ,9 kazabilirsiniz

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ÇALKAYA 28 USTA Türkiye sınırları içinde tavuk varsa bunu sizden daha iyi bilen yokturdur,harbici yanlış yerde tavuk arıyor,:)
tavuğun budu bitti seyfo, şimdi gözümü mağaradaki çobanın ardındaki kuzuların buduna diktim. bu anlattığımı sen anlayamazsın ama illa ki ne anlattığımı bilenler çıkacaktır. ;)