Tavuk Ve Yavruları Ustalardan Acil Yorum Bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Ve Yavruları Ustalardan Acil Yorum Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEVFiK

Vip Üye
bu resim baska sitelerde alintiya benziyor siteler arasinda dolasan bir resim eyer kendisin resmiyse ustanin ta detayli resimler yuklemeli guzel sonuclar isterse ustalarimizdan almaya.
S.a. evet şayet kendim çekmiş olsaydım bu kayanın üstüne tarihli bir kağıt yazardım'ki benim çektiğim belli olsun..Nasıl fikir ama.:D Saygılarımla

MAVRAN

Vip Üye
Dikkat ettiyseniz hiçbir eleştirel yorumda bulunmadım. Ön yargılı olmayalım ben inanmak istiyorum bu resmi konuyu açan arkadaşın çektiğine. Ancak bu resmi eğer kendisi cekmediyse ve böyle bir resim hakkında belki bizim tüşüncelerimizi fikirlerimizi almak istemiş olabilir. Hani aramıza yeni katıldı ya bunlar neyi ne kadar biliyor.
Bak sevgili kardeşim herşeye olumlu yaklaşirim ancak böyle burada bulunan Kardeşlerimizi SAZAN yerine koymanizi asla hoş görmem.
Biz bu resimleri çok gördük sen bilgisayardan kopyala yapıştır yaparken bize bunların fotoğraf makinesinde cekilmişleriyle gelirleri, senin anlayacağın bir kulağımızım arkası kaldı bu yollarda onuda sana teslim etmeyiz.
Biz bilmiyoruz sen yaz bildiklerini de öğrenelim.
Hem konuyu acil olarak açıyorsun hem biyasada yoksun bu ne iş ya. Varmı böyle bir dünya. Ustalarım durmuş senin konunu okuyor yorum yapıyor insan bir cevap yazar, lütfen arkadaşlar böyle olmaz zaman değerli ve kimse kimsenin bu değerli zamanını böyle alamaz bunun ALLAH indinde hesapı var. Unutmayalım.
Biraz ağır oldu amma.... Hakkınızı helal edin. Herkes böyle bir konu açar ve sonra ardında durmaz izlemezise olmaz.

Efsanem51

Kullanıcı
Bu Resim Ağrı da çekilmiş bir resim arkadaş gönderdi istediğiniz sitede bakın internetten bulabilen getirsin internetten ben sadece yorum istedim kimseyi enayi sazan yerine koysam ne işim olur burada neyse ben sadece ustalardan bir yorum istedik yorum yapan arkadaşlardan Allah razı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

metin77

Kullanıcı
18 saat once konuyu acil olarak aciyorsun hemen sana sorular yoneltiliyor ve sen orali olmuyorsun. Resimleri daha onceden baska sitelerde gordugunu iddaa ediyor ustalar orali olmuyorsun. Biz sazan olduk sen resimdeki 9 cu cücük oldun kayboldun. Simdi kimin sitem etmesi lazim soruyorum sana

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Arkadaşlar burada müdahale etmek zorundayım
Lütfen polemik oluşturabilecek üslup ve dil kullanmayalım
Şimdi arkadaş bi resim yayınlamış ve resmin bir arkadaşı tarafından çekildiğini beyan ediyor.
Bu aşamada ikrar bizim için yeterli.
@Efsanem51 kardeşim,
Maalesef bu alemde sahte işaretlerden tutda internet resimlerine varana kadar bi dünya kafa karıştırıcı ve insanların zekasiyla alay eden konular dolaşıyor.
Bu yüzden arkadaslardanda bu tip tepkiler gelmesini anlayışla karşılayacagindan eminim.
Lütfen yanlış anlamayın bu resmi çeken kardesimiz eğer müsaitse bir kac resim daha cekip birde güncelleme yaparsa kafadaki soru işaretleri ide ortadan kalkar ve sonuca götürecek isabetli yorumlar gelir.
Selametle
Not:
Konu devaminda kırıcı rencide edici üslup kullanılırsa forum kuralları gereği gerekenin yapılacağından kinsenin şüphe si olmasın
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASİAVCI

Kullanıcı
bu resim bana bu şekilde tek olarak geldi ve ege bölgesi dendi bende egeyse seve seve gidebileceğimi söyledim guncellenip dönülmesini istedim hala dönülecek buda tozlu raflara kalksın işaret kırılıncaya kadar ne diyelim

arap35

Kullanıcı
Bu Resim Ağrı da çekilmiş bir resim arkadaş gönderdi istediğiniz sitede bakın internetten bulabilen getirsin internetten ben sadece yorum istedim kimseyi enayi sazan yerine koysam ne işim olur burada neyse ben sadece ustalardan bir yorum istedik yorum yapan arkadaşlardan allah razı olsun
üstat çok büyük konuşmamak gerek bu sitede ki ustalar ömürlerini bu işe vermiş kişiler onlarda ne resimler vardır eminol. sen yinede büyük konuşma dikkat ettiysen halen herkes seviyeli yaklaşıyor bu olaya umarım anlamıştırsın mesela ben senin resminin aynısını yükleyim :)

barış

Kullanıcı
işi bitmiş.mustafa coşgunun konusuydu. bende cizim ve yorum yapmıştım

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Resim dediğimiz gibi orjinal olduğu anlasilacak şekilde güncellenene kadar konu kilit.
Yeni resimler gelirse tekrar yeni başlık altında açılır.
Güncelleme olayı şöyle olabilir
Isaretin yaninda Define Mekanina saygı ve sevgilerle diye bi not yazıp o günkü tarihi de yazıp resimlerse kilit açılır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt