Tebessüm | Sayfa 31 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Tebessüm

citroends.jpg

Uyanık HARBİCİ
Yolda bir kaza olmuş, iki araba birbirine geçirmiş. Neyse arabaların birinden harbici çıkmış, diğerinden ise bir aliveli. Önce harbici:
- Geçmiş olsun, bir şeyin var mı ? diye sormuş. aliveli:
- Önemli birşey yok, ufak tefek sıyrıklar var, demiş. harbici arabadan bir içki çıkarmış ve aliveliye:
- Çek bir fırt rahatlarsın, aliveli:
- Sağol, demiş ve biraz içtikten sonra:
- Sen de alsana, demiş. harbici:
- Yok ben polisler geldikten sonra alacağım.

2660pix8_1331415m.jpg

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye

citroends.jpg

Uyanık HARBİCİ
Yolda bir kaza olmuş, iki araba birbirine geçirmiş. Neyse arabaların birinden harbici çıkmış, diğerinden ise bir aliveli. Önce harbici:
- Geçmiş olsun, bir şeyin var mı ? diye sormuş. aliveli:
- Önemli birşey yok, ufak tefek sıyrıklar var, demiş. harbici arabadan bir içki çıkarmış ve aliveliye:
- Çek bir fırt rahatlarsın, aliveli:
- Sağol, demiş ve biraz içtikten sonra:
- Sen de alsana, demiş. harbici:
- Yok ben polisler geldikten sonra alacağım.

2660pix8_1331415m.jpg
S.a. Sayın Ustam Vallahi ben nezaman Rahmetlik olacağım ancak O''zaman bende kurtulursunuz :( ancak Vallahi Aliveli Ustamda bıkmış'dır. benden'ya ben hiç birinizden bıkmadım :confused: aceba daha benim yiyebileceğim daha kuşş varmıdır aceba koptum
Sevgi ve Saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

koptum koptum koptum koptum koptumkoptum Vallahi Sayın Fenerli Ustamın Halini şu durumda pek İyi göremiyorum :( Yazııkkkk :D ben Olsaydım Sazan Balığı gibi atlar İnanırdım :D hani çok cabuk birşeyi unutuyorum'ya :confused:
Saygılarımla.;)

sevgili dostum bir çok şeyi atladığımız gibi unutmanın da bir rahmet olduğu gerçeği hep dikkatlerden kaçmıştır bir çok elim olayların acısı ilk gün ki tazeliğiyle içimizde kalsa idi pek yaşama şansımız olurmuydu bilmem...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

İMAMIN DİNİ
Tevfik usta elinde büyük bir bıçakla camiye dalar ve sorar:
- Aranızda Müslüman olan var mı?
Korkudan kimse bir şey diyemez. Birazdan yaşlı bir adam ayağa kalkar:
- Ben Müslümanım. der.
tevfik ustayla yaşlı adam camiden çıkarlar. Tevfik usta dışarıdaki inek sürüsünü gösterip:
- Amca, şunları kurban edicem de ben beceremem yardım eder misin? der.
Yaşlı adam epeyce hayvanı kestikten sonra 'ben yoruldum başka birini bul' der. Tevfik usta bu sefer kanlı bıçakla yine camiye girer ve sorar:
-Aranızda başka Müslüman var mı?
Az önceki adamı doğradığını düşünen cemaat çok korkar ve herkes aynı anda caminin imamı aliveliye bakar, imam:
-Ne bakıyorsunuz ulan! İki rekât namaz kıldırdık diye hemen Müslüman mı olduk! İsa aşkına! :D:D:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

YANLIŞ ANLADI...
Oldukça yakışıklı ve cüsseli kısaca her hali ile dört dörtlük bir adam bardan içeri girer. Yanında da bir devekuşu bara yaklaşırlar ve adam barmene seslenir;
-Bana bir viski. Devekuşunu göstererek,
-Buna da bir bardak su der ve içtikçe içerler. Sonra adam,
-Hesap der. Barmen,
-27$ 45cent der. Adam elini cebine atar, cebinden çıkardığı paranın hepsini bırakır çıkarlar. Barmen sayar; tamı tamına 27$ 45cent.
Adam ve devekuşu ikinci gün yine gelirler içerler. Adam,
-Hesap der. Barmen,
-36$ 18cent der. Adam elini cebine atar, cebinden çıkardığı paranın hepsini bırakır çıkarlar. Barmen sayar; tamı tamına 36$ 18cent. Barmen şaşkın, olayın sırrını çözmeye çalışıyor.
Üçüncü gün, dördüncü gün, adam ve devekuşu geliyor gece geç saatlere kadar içiyorlar hesap ne kadar olursa olsun adam elini cebine atıyor bütün parayı bırakıyor, barmen sayıyor hesap tam; ne eksik ne fazla. Barmen kafayı yemek üzere dayanamıyor ve bu işin sırrını soruyor. Adam anlatıyor:
-Bir gün Alaaddin’in Sihirli Lambasını buldum cin çıktı ve bana üç dilek dilememi söyledi ben de diledim...
1.Çok yakışıklı ve kadınların hayran olduğu bir tipim olsun
2.Her yerde ve her zaman ne kadar paraya ihtiyacım olursa olsun elimi cebime attığımda hazır olsun. Barmen paranın sırrını öğrenmiş ve rahatlamıştır, sonra devekuşunu göstererek sorar:
-Peki, bu ne bu? Adam cevap verir;
-Ha o mu? 3.dileğim der. Beni hiç yalnız bırakmayacak uzun bacaklı bir piliç istemiştim; yanlış anladı ""Argo Küfür"".

star21

Kullanıcı

:D:D:Dkoptumkoptumkoptumçiçek sanaçiçek sana

TEVFiK

Vip Üye

koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum
S.a. Allah C.C. Sizden Bin Kere Razı Olsun Sayın Ustam Vallahi Gülmekten Tuvaletin yolunu Zooorr buldum koptumkoptumkoptum
Anamda oradan bağırır duru Oğlum sen kafayımı yedin gülüp duruyorsun tabii bende '''bende''zaten kafa yokki derim.:( sonrada sizin yazdığınızı anlattımgöz kırp
Dilerim Allah'tan Sizin yüzünüzüde bir ömür boyu güldürsün.
Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt