Tebessüm | Sayfa 41 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Tebessüm

madem çok ısrar var o zaman lacivert kankamla resmimi de ekleyelim.

gerçi bu resimde biraz lacivertten turuncuya çalmış rengi ama olsun. acı laciverti turuncu çalmaz. kravata bak kravata. işte medeniyet böyle olur. ne kadar efendi maşallah. ara sıra YABA DABA DUUUUUUU diye kafamı ütülüyor ve birazda taş devrinden kalma ama olsun. fred laciverttaş kankamı da idare ediyoruz napalım :D

tarihi bunun kadar iyi bilen birini daha bulamadım. fred abim dinazorlardan bu güne dünyadaki herşeyi bilir. yaşayan tarihh :D şu ağıza bak ağıza.

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Sayın Harbici Ustam Yakışıklıymışsınız Vallahi Ağa Ustam çok şanslıymış beraber poz vermişsiniz ağa Ustamı kıskanmadım değil hanikoptum koptum koptum koptumSaygılarımla.;)

valla tevfik abi. sen istediğin kadar yakışıklısın de yine de bu gece elimden kurtuluş yok. seninle çekildiğim resmi de atıcam buraya :D müsade varmı ? ;)

star21

Kullanıcı

hey gounu sevdigimin tek disi kendime gulerken laciver dostuma bak agzinda dis klmamis hayrima benim rahmetli babamin damaklisi var onu vereyim bari...simdi buninki tas yapimidir yawkoptumkoptumkoptum

kravatida yan dönmüş koptumkoptum

ya o göbek ?? gobekli tepeyide sollamis vallaha koptumkoptumkoptumkoptum

yaw bunun gözleride şaş olmus burnuna sinek mi konmuş ki nedir :D:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

tevfik abi müsade yok demediğine göre demekki müsade var koptum koptum

o zaman barni tevfiktaş abimle resmimi de ekleyim. tefotaş ustam kendisi yaşayan tarih. ansiklopedileri aç orda bulamadıklarını söylesin. :eek:

tutturdu sende ben gibi duracaksın diye napalım büyüğümüz dedik kıramadık. ağa ustanın ayak kokusuna çözüm tarifini okuyunca çekildik bu pozu. nasılda mutlu şu haline baksanıza. şükürler olsun annem beni artık evden kovmayacak diyorda başka birşey demiyordu. sevinçten neredeyse havalara uçacak.

şu ayaklara bakın. buna değil ağanın reçetesi parfümeri fabrikasından direk ayaklara boca etsen yine de çare olmaz. bu ayaklar kokmasında ne koksun yaw. baksanıza benimde tefotaş abimin ayaklarının kokusundan kafam güzel olmuş. arkadaki mavi elbiseli teyzede bize bakıyor. ne yapıyor ya bu manyaklar diye. koptumkoptumkoptum

TEVFiK

Vip Üye

tevfik abi müsade yok demediğine göre demekki müsade var koptum koptum

o zaman barni tevfiktaş abimle resmimi de ekleyim. tefotaş ustam kendisi yaşayan tarih. ansiklopedileri aç orda bulamadıklarını söylesin. :eek:

tutturdu sende ben gibi duracaksın diye napalım büyüğümüz dedik kıramadık. ağa ustanın ayak kokusuna çözüm tarifini okuyunca çekildik bu pozu. nasılda mutlu şu haline baksanıza. şükürler olsun annem beni artık evden kovmayacak diyorda başka birşey demiyordu. sevinçten neredeyse havalara uçacak.

şu ayaklara bakın. buna değil ağanın reçetesi parfümeri fabrikasından direk ayaklara boca etsen yine de çare olmaz. bu ayaklar kokmasında ne koksun yaw. baksanıza benimde tefotaş abimin ayaklarının kokusundan kafam güzel olmuş. arkadaki mavi elbiseli teyzede bize bakıyor. ne yapıyor ya bu manyaklar diye. koptumkoptumkoptum

Ne kadar yakışmışız ama değilmi koptum kimbilir O teyze kıskandığından öyle söylüyordur kimbilir belkide onunlada bir poz verirsiniz koptum koptumAllah C.C.Sizin yüzünüzde bir Ömür boyu güldürsün Sayın Ustam Saygılarımla.;)

TEVFiK

Vip Üye

hey gounu sevdigimin tek disi kendime gulerken laciver dostuma bak agzinda dis klmamis hayrima benim rahmetli babamin damaklisi var onu vereyim bari...simdi buninki tas yapimidir yawkoptumkoptumkoptum

kravatida yan dönmüş koptumkoptum

ya o göbek ?? gobekli tepeyide sollamis vallaha koptumkoptumkoptumkoptum

yaw bunun gözleride şaş olmus burnuna sinek mi konmuş ki nedir :D:D:D
Allah İğilinizi versin İnşallah emi benim güzel ustalarım vallahi anam beni en kısa zaman içerisinde Manisaya kapattıracak :( çok gülüyorumdiye ama oda bilmiyorki burada neler olduğunu koptum koptum
Eeee birde Fenerli ustam kaldı herhalde.koptumkoptum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Allah İğilinizi versin İnşallah emi benim güzel ustalarım vallahi anam beni en kısa zaman içerisinde Manisaya kapattıracak :( çok gülüyorumdiye ama oda bilmiyorki burada neler olduğunu koptum koptum
Eeee birde Fenerli ustam kaldı herhalde.koptumkoptum

var ama malesef bu hafta dizi bitti tevfik abi. önümüzdeki haftayı beklemek zorundasınız artık. önümüzdeki hafta diğer site arkadaşlarım ile tebessüm e devam edeceğiz.

star21

Kullanıcı

arkadaki teyze aynen soyle demis sevin herüf sevin kaynansmi uzun yillar sonra taniyip evine gidecem artik ayaklarin kokmuyor teeeyyyyfüüük.koptumkoptumkoptum

ayaga bak hele dostum deve tabanı gibi...koptumkoptumkoptum

ayagı dinazor zamanindan kalmis sanki koptumkoptumkoptumkoptum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

arkadaki teyze aynen soyle demis sevin herüf sevin kaynansmi uzun yillar sonra taniyip evine gidecem artik ayaklarin kokmuyor teeeyyyyfüüük.koptumkoptumkoptum

ayaga bak hele dostum deve tabanı gibi...koptumkoptumkoptum

ayagı dinazor zamanindan kalmis sanki koptumkoptumkoptumkoptum

kendi de ayağı da dinazor zamanından. hani diyorduya beni bir doğduğumda yıkadılar bide ölünce yıkayacaklar diye. işte tevfik ustanın ayaklar tam 100 milyoın yıldır su yüzü görmemiş. ozon tabakası bile bu tevfiktaşın yüzünden delindi. bunla beraber kuyu kazmaya gidenlerin hepsi öldüler. sanıyolarki kuyuda metan var. hayır aksine tam kuyuya girecekken tevfik usta ayakkabısını çıkarıyor. kazmaya gelen ekip mefta :D :D :D

star21

Kullanıcı

kendi de ayağı da dinazor zamanından. hani diyorduya beni bir doğduğumda yıkadılar bide ölünce yıkayacaklar diye. işte tevfik ustanın ayaklar tam 100 milyoın yıldır su yüzü görmemiş. ozon tabakası bile bu tevfiktaşın yüzünden delindi. bunla beraber kuyu kazmaya gidenlerin hepsi öldüler. sanıyolarki kuyuda metan var. hayır aksine tam kuyuya girecekken tevfik usta ayakkabısını çıkarıyor. kazmaya gelen ekip mefta :D :D :D

allah seni iyi yapsin emi be vallaha karnim agirdi...gitti kuyudakiler desene...ya birde o kuyuda !!mali bulduk birde bir keyif cigarasi yakalim diye cakmagi atesledilerse vallaha birak meftayi rus uzay mekigi gibi olurlarkoptumkoptumkoptum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...