Tebessüm | Sayfa 51 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Tebessüm

مرحبا، كيف حالك سيدة جميلة؟ شكرا جزيلا لكم على قبول طلبي للالنواحي الصداقة..

あなたの手に神の祝福氏乾草(ネットワーク)、そして私のマスターkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum:D:D:D:DSaygılarımla..;);););)

tevfik ustam maaşallah yabancı dil sıkıntısı yok seni kerti seniii...(alkış)koptum;)

TEVFiK

Vip Üye

tevfik ustam maaşallah yabancı dil sıkıntısı yok seni kerti seniii...(alkış)koptum;)
Ah Ustam Ah Defineyi bulamıyorum bari yabancı kelime öğreneyim dedim :Dbu yaştan sonra bu işlerde geldi başıma :confused:bakalım daha neler gelecek benim bu kel başa:( Ağa Ustam bu Yazdığımı Görmez İnşallah :( Saygılarımla. ;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Ah Ustam Ah Defineyi bulamıyorum bari yabancı kelime öğreneyim dedim :Dbu yaştan sonra bu işlerde geldi başıma :confused:bakalım daha neler gelecek benim bu kel başa:( Ağa Ustam bu Yazdığımı Görmez İnşallah :( Saygılarımla. ;)

muhterem ustam. sizin bir ayağınız fethiye de değilmiydi? siz bilmeyeceksiniz de kim bilecek yabancı dili? biz bilecek halimiz yokya? silah? siz şimdi rusça almanca ingilizceyi anadiliniz gibi zaten biliyorsunuzdur. başka hangi dilleri biliyorsunuz bende onları merak ediyorum :D

TEVFiK

Vip Üye

muhterem ustam. sizin bir ayağınız fethiye de değilmiydi? siz bilmeyeceksiniz de kim bilecek yabancı dili? biz bilecek halimiz yokya? silah? siz şimdi rusça almanca ingilizceyi anadiliniz gibi zaten biliyorsunuzdur. başka hangi dilleri biliyorsunuz bende onları merak ediyorum :D
:confused: Αγαπητέ Master, ναι μου το ένα πόδι είναι ένα πόδι εκτός της χώρας σε Φετιγιέ.koptumkoptumkoptumSevgili Ustam evet bir ayağım fethiyede bir ayağımda yurt dışında :D:Dbu dilde yunancadır Saygılarımla.;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

:confused: Αγαπητέ Master, ναι μου το ένα πόδι είναι ένα πόδι εκτός της χώρας σε Φετιγιέ.koptumkoptumkoptumSevgili Ustam evet bir ayağım fethiyede bir ayağımda yurt dışında :D:Dbu dilde yunancadır Saygılarımla.;)

aynı dilden konuşmayı çok severim. :D

Ξέρεις πολλές γλώσσες. γλυκιά γλώσσα του πιο όμορφη γλώσσα. Ξέρετε, αυτή είναι η πιο όμορφη γλώσσα. Tevfik θείος

Son düzenleme:

Kervan07

Vip Üye

anaaaaa!!! bak hele hele!!!! teyfik ile harbici ustalar aslinda yunan ajaniymiş abooooo!!!!....

tühh beee...! ben altinlarin yerini söylediydim!! getti altinlarim getti gayri:)))koptumkoptumkoptum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

anaaaaa!!! bak hele hele!!!! teyfik ile harbici ustalar aslinda yunan ajaniymiş abooooo!!!!....

tühh beee...! ben altinlarin yerini söylediydim!! getti altinlarim getti gayri:)))koptumkoptumkoptum

o ajanlar artık bize çalışıyorlar (alkış) meraklanma yunanistan kriz sebebiyle maaşlarını ödeyemeyince :D geçtiler bu tarafa iyide ettiler galiba :p senin altınlara yan gözle bile bakmazlar :confused: bakmamaları lazımsomurtuk bakmamışlardır herhalde :( inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye

o ajanlar artık bize çalışıyorlar (alkış) meraklanma yunanistan kriz sebebiyle maaşlarını ödeyemeyince :D geçtiler bu tarafa iyide ettiler galiba :p senin altınlara yan gözle bile bakmazlar :confused: bakmamaları lazımsomurtuk bakmamışlardır herhalde :( inşAllah...
:( :( :( :( :(Çok doğru söylüyorsunuz Sayın Ustam biz hiç bakarmıyız :(görmeyiz bile ancak AĞAM Ustam görür.koptumkoptumkoptumkoptum
.......................

tühh beee...! ben altinlarin yerini söylediydim!! getti altinlarim getti gayr
SELAMLAR; Bu kadarda korkmayın be Ustalarım alt tarafı sizin söylemiş olduğunuz yerlerde azıçık bir şeydi...koptum.daha söylemek isteyipte söyleyemediğiniz yerlerdekilerde Varsa onlarda kalmasın yazıktır.Onlarıda Alalım derim vallahi ben ve bizler Ağamızın emrinde çalışıyoruz Ağam nasıl buyurduysa bizde Ona tabii oluyoruz koptum Saygılar.

Ξέρεις πολλές γλώσσες. γλυκιά γλώσσα του πιο όμορφη γλώσσα. Ξέρετε, αυτή είναι η πιο όμορφη γλώσσα. Tevfik θείος
Ο κ. ΑΓΓΕΛΙΟΦΌΡΟΣ Master......:confused:
Ευχαριστώ, αφέντη σου εγώ δεν αναγνωρίζουν αυτό ο θείος 24:confused:

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

gormemezlikten geliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt