Tebessüm | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Tebessüm

geçen yıl fenerli ustayı arayan amatör bir arkadaş hocam bu işaret ne anlama gelir diye sorar ve cep telefonuna multil medya mesajı olarak resmi atar fenerli uatada güzel işaret bu işarete sırtını ver 70 koşar adım at ve beni ara der adam aramayınca fenerli usta merak eder ve adamı arar ne oldu der adamda ustam dediğini yaptım ama şu an hastahanedeyim der neldu kardeş ustam uçurumdan altına gittimde

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

geçen yıl fenerli ustayı arayan amatör bir arkadaş hocam bu işaret ne anlama gelir diye sorar ve cep telefonuna multil medya mesajı olarak resmi atar fenerli uatada güzel işaret bu işarete sırtını ver 70 koşar adım at ve beni ara der adam aramayınca fenerli usta merak eder ve adamı arar ne oldu der adamda ustam dediğini yaptım ama şu an hastahanedeyim der neldu kardeş ustam uçurumdan altına gittimde

hastaneye düşen gariban adamı kolonya alıp ziyarete giden çalkaya usta. aynı anda elinde bir çiçek demet ile hastaneye gelen harbici ustaya. harbici kardeş. bu çiçekleri nerden buldun der. harbici de bu çiçekler iki yuvarlak dairenin arasındaydı 4 e 4 bir kayadaydı der. bunu duyan çalkaya usta alanda başka neler vardı der. harbici gördüklerini duyduklarını bir bir anlatır. çalkaya bu alan belgelere uymuyor der. belge alana uymayacak,,,, alan belgeye uyacak der. harbici elinde bir demet çiçekle hüsrana uğrar. çalkaya ustaya döner ve en iyisi nisanda mayısta giresuna gidelim der. ordan diğer yerlere akarız der. tam bu arada kanas usta imdada yetişir. ve derki sen resimleri bir büyütte ben sana mal yerlerini vereceğim der. harbicinin yüreğine su serpilir. çalkaya usta hala resimleri harbiciye yollamamıştır. harbici resim beklerken. burdaki yazıları okur. güzel muhabbet dönüyormuş beni de aranıza alın da bende sizle bu muhabbete ortak olayım der. peki burda muhabbeti koyulaştırmış ustalar bu işe ne der

:confused:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ne demek harbici ustam ayağımızın altında değil başımızın üstünde yerinizvar...:D veciz paylaşımlarınızı bekliyoruz inşAllah yalnız fenerli ustam çevre bilgisi almadan vatandaşı yönlendirmezdi kanımca vatandaşın beceriksizliği söz konusu fenerli yetmiş adım diyorsa kesin kes doğrudur uçuruma denk gelsede sistem değişmez orada hemen saksıyı çalıştırıp ayakkabılarını çıkarıp iplere bağlayıp uçurumun anlında ayakkabılarını yürütüp ölçüyü tamamlaması lazımdı :mad: neyse sağlık olsun böyle düşe kalka defineciliği öğrenecekler:D:D:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

FENERLi

Super Moderatör

Çalkaya ustam uçurumu hesaba katsaymış ,ikinci işareti bulacakmış:rolleyes:adam ikinci işareti bulmadan malzemeyi nasıl bulacak:D:D:Dtevfik ustama verseydim şimdi çavuşa pırlanta tamam da kendisini birdaha bulamazdık :D:D:Ddünya turuna çıkardı.;)

FENERLi

Super Moderatör

Avcının biri yine sıkıyormuş,
geçen yaz afrikada 99 aslan vurdum diye anlatıyormuş,
Arkadaşıda dayanamamış "desene 100 tane vurdum"diye
"bir aslan için yalan mı söyliyecem"demiş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Avcının biri yine sıkıyormuş,
geçen yaz afrikada 99 aslan vurdum diye anlatıyormuş,
Arkadaşıda dayanamamış "desene 100 tane vurdum"diye
"bir aslan için yalan mı söyliyecem"demiş.

helal olsun özünde sözünde riya olmayan avcılar da varmış demek :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...