Tebessüm | Sayfa 65 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: Tebessüm

S.a.Sayın Ustam Vallahide çok doğru Sarıları bulamadığım için baktığım yerleride sarı,sarı görmeye başladım.somurtuk :confused:
şimdi ben halime güleyimmi koptum ağlıyayımmı :( bilemedim ama bu arada'da sarı renk'te Sanki
Sayın İkizceli Ustamı'da gördüm koptum yok yok ben bir göz doktoruna müracaat etmem lazım.koptum
saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ALLAH şahidim,ben sizler burdasınız diye geldim.TEVFİK ustayıda biraz semirmiş görünce,herhalde ,define mekanında ustaların bakımı iyi ,birazda biz semiririz belki diye koptuk geldik.
misafir ev sahibinin danasıymış.benide bir kaç ustam el birliği ile bir güzel bağladılar,acmısın tokmusun diye sormalarını çok bekledim ama nafile.siz muhterem gibi başımızı öne eğmek kaderimiz olmuş.
başta BOZKURT USTA ,olmak üzere bütün yönetimde olan arkadaşlarımız bu sorunuza bakalım ne diyecekler.hocanın merkebi gibi ölmezde önden gelen bahara çıkarsak,bir mezar da eşelememize engel olamazlarya.
çok muhterem hocam,ALİVELİ ustamızın bilgisiyle girdim,bir kaç bölümede göz atma firsatım oldu.RABBİM,sevdiklerindende sevenlerindende ayırmasın. sağlıcakla afiyetle kalınız.

kıymetli hocam sizler gibi değerli bir dostumuzun varlığı aramıza katılması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir ALLAH'u teala sizdende diğer dostlarımızdan da razı olsun acizane karikatürde sadece ve sadece latife yapmıştım yüzünüzde bir tebessüm olmak için başka anlamlar yüklenmesin gönül hoşluğu içinde sevgi dolu yüreğinizle kalın sağlıcakla...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

tebessüm ne kelime kıymetli hocam,yüzümüzde kocaman kocaman güller. sizin sayenizde,bir görebilseniz. sizin bu konudaki becerinizi, şahsınıza münhasır seviyeli bir üslubla bizlere sunmanızı ,en çok beğenen ve takdir edenlerdenim. mizahi yönünüzle olsun dini konulardaki bilginiz ve sunumunuzla olsun ,profesyonellere taş çıkartacak bir seviyede olduğu gerçeğini görmeyen bir göz düşünemiyorum. bütün üyelerimizcede büyük bir beğeniyle izlendiği kanaatini taşıyorum.
sitemizde,sanaldan ziyade dünya gözüyle görme şerefine nail olmak istediğim kardeşlerimden birisiniz. ankaraya yolu düşen her ustamızıda ağırlamak isterim
kalbi saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum muhterem hocam.ALLAH a emanet olunuz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

kıymetli hocam güzel gönlünüze yakışır üslupla yapmış olduğunuz değerlendirme için çok teşekkür ederim sizler gibi değerli dostlarımızın beğenisini kazanmaktan onur duydum sitemize layık olmaya çalışıyorum elimden geldiğince mevlam hataya düşmekten muhafaza buyursun inşAllah
bizlerde sizler gibi kıymetli dostlarınızı görebilmek tanışabilmek arzu ve dileğindeyiz teklifiniz için en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum kısmet olursa nasip olursa inşAllah çok sevinirim sizlerde erzincanda bir kardeşinizin değerli dostlarını özlem ve hasretle beklemekte olduğunu bilmenizi isterim sağlık ve sıhhat dileklerimle tekrar teşekkür ederim...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Lacivert abi
Ne yaptın ettin
Tevfik abimi kaçırttın:(
Bak adam senin yüzünden
Yurt dışına kaçıyor:(

ersan

Vip Üye

Bir hazine avcısı öldü. Sipariş olduğu gibi , cennet veya cehenneme almak için Aziz Petrus yönde önünde ayakta .
- Kim olduğunu söyle ve amel toprak nelerdir -aziz sertçe sordum .
- Ben fakir bir adam ve yoksulluk bir hazine avcısı oldu oldu. Zemin kazı Ömür , ancak refah mümkün olmamıştır - icracı yanıtladı.
- Cehennemde ! - Kızgınlıkla St Peter ağladı .
- Neden ben kimse ben hayatımda yapmış hiçbir zarar , çok sıkı aziz vardır - hazine avcıları ozhalil .
- Neden ? Cennete koymak ve şimdi Edentüm Bahçedelik iki gibi ! -Dünya Bağırdı .
- Olması bu. Sadece 10 dakika içinde benisorunu çözecek - Let gelenler öneririz .
Oyolun altında vezaman atlamayı üzerinde yeterince delik vardı , çünkü St Peter ona izin . Bu yangın gibi yağmacılar Cennetinkapılarından uçtu ve cehenneme koştu yarımtayin zaman değildi .
- Merak dünya - Vay , bu kadar uçtu ki onlarla ne yaptın .
- Şey , ben cehennemüçüncü daire içinde altın Şeytan tüm pottahtınınsolunda otuz metre gömülü olduğunu söyledi ...
St Peter Paradiseyeni gelen aldı . Ancak kendisi Cehenneme koştu kazma omuzlamakilk ağacın etrafında çevirmek için bekledi .
- Aziz Peter , bekle , ben de onlara bu iki tilki yaptı . Yağmacılar ondan sonra bağırdı - sadece bize - oh - oh yok .
- Peki, bu espriler de izin verdim. Paradise Hoed etrafında doted bu iki , oraya koştu muhtemelen bir kez bazı gerçek sözlerin içinde -aziz yanıtladı veAbyss hızla yürümeye devam etti ...
Başa

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Bir hazine avcısı öldü. Sipariş olduğu gibi , cennet veya cehenneme almak için Aziz Petrus yönde önünde ayakta .
- Kim olduğunu söyle ve amel toprak nelerdir -aziz sertçe sordum .
- Ben fakir bir adam ve yoksulluk bir hazine avcısı oldu oldu. Zemin kazı Ömür , ancak refah mümkün olmamıştır - icracı yanıtladı.
- Cehennemde ! - Kızgınlıkla St Peter ağladı .
- Neden ben kimse ben hayatımda yapmış hiçbir zarar , çok sıkı aziz vardır - hazine avcıları ozhalil .
- Neden ? Cennete koymak ve şimdi Edentüm Bahçedelik iki gibi ! -Dünya Bağırdı .
- Olması bu. Sadece 10 dakika içinde benisorunu çözecek - Let gelenler öneririz .
Oyolun altında vezaman atlamayı üzerinde yeterince delik vardı , çünkü St Peter ona izin . Bu yangın gibi yağmacılar Cennetinkapılarından uçtu ve cehenneme koştu yarımtayin zaman değildi .
- Merak dünya - Vay , bu kadar uçtu ki onlarla ne yaptın .
- Şey , ben cehennemüçüncü daire içinde altın Şeytan tüm pottahtınınsolunda otuz metre gömülü olduğunu söyledi ...
St Peter Paradiseyeni gelen aldı . Ancak kendisi Cehenneme koştu kazma omuzlamakilk ağacın etrafında çevirmek için bekledi .
- Aziz Peter , bekle , ben de onlara bu iki tilki yaptı . Yağmacılar ondan sonra bağırdı - sadece bize - oh - oh yok .
- Peki, bu espriler de izin verdim. Paradise Hoed etrafında doted bu iki , oraya koştu muhtemelen bir kez bazı gerçek sözlerin içinde -aziz yanıtladı veAbyss hızla yürümeye devam etti ...
Başa

ya ersan ustam., açıkcası ben konularınızda ve özel görüşmelerimizde anlattığınız bir çok şeyi anlayabiliyordum , ama bu seferki bambaşka bişey olmuş, bu yazdıklarınızı çözümlemeye ömür yetmez hele fıkraysa gülünecek kısmın neresi olduğunu da bulmak... imkansız (alkış)

çok neşeli ve samimi bir insansın ersan ustam. bu yazdıklarınız da hoş şeylermiştir lakin, anlamak.... imkansız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt