Tecrübesine Güvenen Buyursun...

love_for

Kullanıcı

DOĞU KARADENİZDE KENDİM ÇEKTİĞİM GÖRÜNTÜLER SİZCE NEDİR NE DEĞİLDİR...

esrarengiz2828

Kullanıcı
mekana öncelikle hoş geldiniz bence ustam sen tecrübelerini bizimle paylaş buraya seni çeken ne burda mağra varsa oranın içlerini cihazla bak derim ben başka dikkat çekiici bi şey göremiyorum bu gibi yerlere çalışırsak ömrümüz geçer bulgu işaret kilise kale vb saymadığım diğer antik yerleşim bu gibi yerlere bakın derim yada cihazsız uğraşmayın okadar işaretli yer varki onlarla bile çoğu defineci arkadaşlar uğraşmazken burda tecrübe diyen resimli veya sonraki çalışmasında kanıt göstermesi lazım diye düşünüyom saygı vede sevgilerimle

esrarengiz2828

Kullanıcı
bide şu en alttan 3 üncü resimdeki köyün olduğu yer yerleşim alanına benziyor oraya iyi bak dikkat çekici kesin bişey bulursun karşıdaki dağda öyle karadenizin yada doğu karedenizin eski roma amisos bu gibi yerleşim yerleri hep yükseklerde olur ama gözle görmen şart inşallah umduğunu bulursun

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Gariban dolu bir yer.

Ancak yavrusunu emziren ile
Ne yaptigini cozemedigum ayinin orada ne isi var?

Bayan mezarini da bulmak lazim. Saniyorum kayalar cok sert degil. Girisi bulursan gerisi kolay inşallah.

Her nefs ölümü tadacaktir.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Kod seviyesi bakımından yüksek yerdeki kült anıtı gibi simgeleştirilen kayalık orada boşuna durmuyor.
Mezar Giriş leri normal olarak tabiata uygun bir şekilde kapatılarak gizlenmiş.
Zor işçilikli yer vesselam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

love_for

Kullanıcı

kardeş bu çizimlerin içinde çok büyük 3 ad mezarın var.yerin çok güzel hayırlı olsun

eyvallah abi allah razı olsun benim dikkatimide o çekmişti zaten gerçi ben dinazora benzetmiştim ama yavrusunu emzirdiğinde aklıma birşey gelmemişti aydınlattığın için saol. birde bu mezarların derinlikleri ne kadardır acaba tahmini olarak

love_for

Kullanıcı
Kod seviyesi bakımından yüksek yerdeki kült anıtı gibi simgeleştirilen kayalık orada boşuna durmuyor.
Mezar Giriş leri normal olarak tabiata uygun bir şekilde kapatılarak gizlenmiş.
Zor işçilikli yer vesselam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet abi benimde tek başıma yapabileceğim bir iş değil ufak bir yerini yakalasak gerisi kolay ama zor işi tek başıma yapamam

Üst Alt