Tefik Abiye Buyle Bir Kalkan Bali Kismet Nasip Etsin | Define işaretleri ve anlamları

Tefik Abiye Buyle Bir Kalkan Bali Kismet Nasip Etsin

ersan

Vip Üye
Tefik abi bilmen biyenecen mi zor bulunan bir balik cinsidir biliyorsun ya bu kalkani midesi ta bosalmamis uylece duruyor .:eek::eek::eek::eek:

TEVFiK

Vip Üye
Tefik abi bilmen biyenecen mi zor bulunan bir balik cinsidir biliyorsun ya bu kalkani midesi ta bosalmamis uylece duruyor .:eek::eek::eek::eek:

Beğenmemek eldemi (ağla) sayın ustam ben gelince içini kendi ellerimle boşaltırım siz zahmet etmeyiniz.:confused: böyle kalkan balıklarına bayılırım beni bile yerimden kaldırır :D

TEVFiK

Vip Üye
Valla tevfik ustam sen gene dugme gormussun ben onuda goremiyom sahsen bole bi balik oltaya gelse kaya balugu der salarim :(
ben demekki neyi görmek istemişsem onumu gördüm aceba:eek: ben kaya balığı değilde ot balığını görsem hemen yakalar ve yerim.:D

FENERLi

Vip Üye
Tavada güzel olur tevfik ustam
Bu aralar pahalı, ben bu Yaz bg. Gitmek istiyorum, sende gelde ersan bizi varnada karşılar, belki kalkan ısmarlar.
Abi değişiklik belki bize iyi gelir belki ne dersin?battı balık yan gider!
Yoksa rüştünün yanında tavuk sektörüne mi girelim?

TEVFiK

Vip Üye
Tavada güzel olur tevfik ustam
Bu aralar pahalı, ben bu Yaz bg. Gitmek istiyorum, sende gelde ersan bizi varnada karşılar, belki kalkan ısmarlar.
Abi değişiklik belki bize iyi gelir belki ne dersin?battı balık yan gider!
Yoksa rüştünün yanında tavuk sektörüne mi girelim?
evet,evet sayın ustam kesinlikle ersan ustamın yanına gidelim ilk önce biz orada tavukları yiyelim :D:rolleyes: Pardon Kalkan Balığını yeriz :eek::D ondan sonra Aliveli usatmında yumurtaların'dan yeriz :D:eek: bu Arada'da gözümüzün ucunla bakarız ;):) yapabilceğimizi anlarsak O zaman bizde tavukçuluk sektörüne adım atarız.:D Nasıl fikir ama.?.:D:eek: Saygılarımla.:p

FENERLi

Vip Üye
evet,evet sayın ustam kesinlikle ersan ustamın yanına gidelim ilk önce biz orada tavukları yiyelim :D:rolleyes: Pardon Kalkan Balığını yeriz :eek::D ondan sonra Aliveli usatmında yumurtaların'dan yeriz :D:eek: bu Arada'da gözümüzün ucunla bakarız ;):) yapabilceğimizi anlarsak O zaman bizde tavukçuluk sektörüne adım atarız.:D Nasıl fikir ama.?.:D:eek: Saygılarımla.:p
Abi bahane ile memlekete gidecektim 36 sene sonra çok zaman oldu yaw.Abi sen istanbula gel misafirim ol söz daha güzel yerde daha güzel balık ısmarlarım.
Ersan sende kıskanma sende gel misafirim ol beklerim hemşerim.

TEVFiK

Vip Üye
Abi bahane ile memlekete gidecektim 36 sene sonra çok zaman oldu yaw.Abi sen istanbula gel misafirim ol söz daha güzel yerde daha güzel balık ısmarlarım.
Ersan sende kıskanma sende gel misafirim ol beklerim hemşerim.
tamam sayın ustam Davetiniz için çok teşekkür ederim nasıl olsa bende istanbuldan gidecektim Bulgaristana bakarsınız beraberde gidebiliriz.geleceğim zaman sizin özelinize yazar haberdar ederim.

Üst Alt