Tefik Abiye Buyle Bir Kalkan Bali Kismet Nasip Etsin | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tefik Abiye Buyle Bir Kalkan Bali Kismet Nasip Etsin

FENERLi

Vip Üye
tamam sayın ustam Davetiniz için çok teşekkür ederim nasıl olsa bende istanbuldan gidecektim Bulgaristana bakarsınız beraberde gidebiliriz.geleceğim zaman sizin özelinize yazar haberdar ederim.
Aman ustam sizi kurtlar kapar, yalnızca giderseniz! Gitmeden önce bir gerçek hikaye anlatırım ama vs.
Bakla var ona göre ha rüştüde duyarsa hikayeyi yandık.

TEVFiK

Vip Üye
Aman ustam sizi kurtlar kapar, yalnızca giderseniz! Gitmeden önce bir gerçek hikaye anlatırım ama vs.
Bakla var ona göre ha rüştüde duyarsa hikayeyi yandık.
:D :D :D :D vallahi bir duyarsa vede birde görürse elinden çok zor kurtulursunuz derim.:D beni şimdi şu an burada çakallar kapıyor farelerim ise kahkaha ile gülüyorlar.bana.:mad: ben alışkınım artık yakalanmaya.:(.ben balık yakalamaya gittiğimde aksine balıklar beni yakaladı(ağla) O soğuk günde dereye uçmuştum.:confused::rolleyes:

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik usta hamsi bulsa bile yeticek ama şans yok:p
(ağla) Ah Ahhhh bende şans olsaydı balığı bir kenara bırakın kurbağa yemezdim (ağla) lafımız aramızda kalsın ama pekte güzel oluyor kurbağa bacağı :D sayın ustam her derde deva hastalara şifa veriyor..----- muş :D Sayın ustam Saygılar.

aurum

Kullanıcı
dikatli bakınca baya emek harcanmış usdam orayı incelendinmi kaç kilo oldugumu yazıyorki..
:)

Üst Alt