Tek Foto

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
arkadaşlar şuan elde tek foto var daha sonra detaylı bi foto albümü ile gelebilirim karşınıza. düşüncelerinizi tazarsanız sevinirim. benim bazı tespitlerim oldu fotoda gördüğüm bazı şekiller ve suretler mevcut sizin düşüncelerinizde almak isterim.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
eyvallah abi fotoyu ben çekmedim şimdi arkadaşlar net değil demekte haklılar :) inşallah net fotolar gelecek bizzat kendim çekecem.

wolf_52

Kullanıcı
fotraf çok yetersiz kaltesi düşük... iyi bir maknayla çeklirse netleşirr.. lakin benim gördüğüm şüpe etdiğim 2 nokda var giriş olrak bu yer hem mühürlü hemde kiltli tuzağı söylememe gerk yok sanrım yanlış bir taş çekipde burdan bir az ilerlye bilrsinz bu sizi aldatmasın içerde kaçması imkansız allah muhafaza... taşların dizlimne bakacak olursak... ve girişlerin olabilcek nokdaların başında saklalı dehşetle bakan gözler karşsında timsah yada ejder benzeri betim lemesi olması giriş olaslığını kuvetlendiryorr.... sarı ve kırmızı 3 gen le işretlediğim yer tünel ve ya kolidor giriş ağızı olması muhtmeldir.. 2 girişi olmasıda kuvetlidir... bol tuzaklı... ve bu 2 girişden 1 taneside tuzzaklı... x lediğim yerler giriş olması yüksek ihitmaler dahlinde burdan çıkan taşı tıpayı dışardaki taşları etkilemez lakin koidorda ne çıkar bilnmezz 2 girişden brisi daha tuzaklı burda .. dediğim gibi net yakın çekeim ve uzak çekim fotraflamnız gerkirr vee arkdaki giriş deiğim yeriin çalısını otunu temizleyin.. öyle fotraflayın... doğru olanı ustalarla birlikde işdişaresini yapalımm ona göre yorum gelirr...

ersan

Admin

ustanın hemşehrisi usta oluyor demekki. iki küçük ilavede ben yaptım. oda sayısını artırdım,kukır ustam.
hepinizin malumu sadece tespit etmeye kalmış.
roma dunemine yasa kilseye ayit bir mahzen girisi var iscilik cok avir cubuklan guzel inceledimi oda beli olur nerede ne oldu.