Tek gözü olmayan yılan işareti | Define işaretleri ve anlamları

Tek gözü olmayan yılan işareti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!br4h!m

Kullanıcı
Bunun hakkında gerçek anlamda bilgi verebilecek var mi?Bu ne anlama gelmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-01-19-48-23-913_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2022-03-01-19-48-23-913_com.miui.videoplayer.jpg
    907.6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2022-02-22-16-04-16-962_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2022-02-22-16-04-16-962_com.miui.videoplayer.jpg
    900.4 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2022-02-22-16-04-24-331_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2022-02-22-16-04-24-331_com.miui.videoplayer.jpg
    707.4 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2021-11-25-15-42-24-766_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2021-11-25-15-42-24-766_com.miui.videoplayer.jpg
    742.5 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2021-11-25-15-42-29-168_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2021-11-25-15-42-29-168_com.miui.videoplayer.jpg
    736 KB · Görüntüleme: 33

!br4h!m

Kullanıcı

Ekli dosyalar

• IMG-20220512-WA0011.jpg
    IMG-20220512-WA0011.jpg
    350.6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20220512-WA0010.jpg
    IMG-20220512-WA0010.jpg
    354.1 KB · Görüntüleme: 32

!br4h!m

Kullanıcı
Yaklaşık 50 metre ilerisinden 30 metrenin altından bunu çıkardık

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yaklaşık 50 metre ilerisinden 30 metrenin altından bunu çıkardık
Selamun Aleykum, Ben görselinde ne yılan nede yılanın olan gözünü gördüm siz görmüşsünüzdür doğrudur inkar etmeyiz lakin bizim görmeyeceğimiz açıdan çekmişsiniz buda inkar edilemez bir konu. Son görselde 30 metre derinlikte kazarak mı çıkardınız bunu? Eğer cevabınız evet ise böyle bir şey siz 30 yıl da kazsanız karşınıza çıkmaz. Çünkü üstteki kaya ve toprak yapısı, bulunduğun yerdeki toprak katmanının böyle olmadığının izahatıdır. Siz 30 metre kazarak bunu nasıl elde ettiniz. Dağın veya tepenin yarısı heyelan toprak kayması ile aşağı indide bunun üstünümü kapattı. Yani çok alakasız bir şey. Olabilir normaldir denilecek ama hayır arkadaş olamaz. Bu kaya o kaya ile dediğin mesefade örtüşmüyor. Ha şöyle olur aşağı veya yukarı doğru 30-50 metre veya 30-50 adım mesafede buna denk geldik derseniz size hak veririm. Ama bu son kaya sen 3 cü katmana gelmişsin karşıma çıktı diyorsan çıkmamıştır yada çıkmışsa 3 katman değil ilk katmandır. Görsellerinizi forum kurallarına uygun şekilde ekleyin ki doğru anlaşılır olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

!br4h!m

Kullanıcı
Sor gitsin delirtir yoksa adamı 🙈🙂🙂🙂🙂
Arkadaşlar ben buraya tartışmaya veya kavga etmeye gelmedim, ben kendim de defineciyim Allaha şükürler olsun ki Allah yardım etti durumum çok çok iyi işaretden de iyi anlarım; ama akıl akıldan üstündür mantığıyla acaba ben mi yanlış yorumladım diye buraya da atmak istedim, eğer o yılanı göremediyseniz veya yılana benzetemediyseniz inanın bana bırakın bu işleri yüz yıl da kazsanız birşey bulamazsınız işaretlerin her biri haritadır haritayı iyi okuyan kazanır, iyi okuyamayan her gördüğü yeri kazar durur kazandığı sadece kol kası olur.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Arkadaşlar ben buraya tartışmaya veya kavga etmeye gelmedim, ben kendim de defineciyim Allaha şükürler olsun ki Allah yardım etti durumum çok çok iyi işaretden de iyi anlarım; ama akıl akıldan üstündür mantığıyla acaba ben mi yanlış yorumladım diye buraya da atmak istedim, eğer o yılanı göremediyseniz veya yılana benzetemediyseniz inanın bana bırakın bu işleri yüz yıl da kazsanız birşey bulamazsınız işaretlerin her biri haritadır haritayı iyi okuyan kazanır, iyi okuyamayan her gördüğü yeri kazar durur kazandığı sadece kol kası olur.
Arkadaşım sizi kıran yada kırmak isteyen olmadı. Sizin bilginiz nedir bilmem kazancınız nedir bilmem ama kendinizi sakın benimle kıyaslamayın. Defineci bir insan olarak siz böyle görsel çekiyorsanız bence siz bırakın bu işi. Bir açıdan yılana benzeyen diğer açıdan kertenkeleye neden benzemesin. Ben kertenkeleye yılan diyeni yılan diyerek yanlış işlem yapanı da çok gördüm. Siz bir işaretten anlatsınız ben bir parça kuru ottan veya bir taş parçasından senin hangi ilde ilçede hatta ülkede olduğunu, dahi etrafında ne olduğunu, ve hatta toprağın altındaki definenin kaç parça ve nasıl parçalar olduğunu bilirim. Konu sizin benim ne bildiğim değil biz burada tartışmıyoruz haklı olaraktan doğru düzgün görsel istiyoruz. Yılanın duruş bakış şekli sotelenip sotelenmediğini boğum atıp atmadığını gösterir bu da farklı izahata ve yöne tekabüldür. Madem anlıyorsunuz söyleyin bakalım yılan sotelenmişmi yoksa boğumla gider vaziyette mi? Veya onuda geçtim kapalı su kuyusunu buldunuz mu? Yani benim anlamadığım bir görüşçünün görüşü eleştirisi neden ağır geliyor. Bu işlerin eleştiriye dahil bir iş olduğunu bilmeniz lazım. Bu sitede beni eleştiren tek bir usta veya kullanıcı olmadı ALLAH hepsinden razı olsun. Neden? Çünkü ben hem gelene hem gidene onların açısından bakarak yaklaştım. Böyle sizin gibi fevri yaklaşsaydım hem o güzelim insanların gönlünü kırardım hemde üzülerek dost kaybederdim. Birikiminiz de kimsenin gözü olmaz söylemeniz bile etik değil. Ama şunu söyleme gereği duydum kendimde. Senin yıllarca biriktirdiğini ben bir cümle karşılığında alıyorum. Ben yüz yıl değil hatta hiç hiç kazmıyorum. Bakıyorum bir cümle kuruyorum alıp hakkımı gidiyorum. Ama kalkıpta kimseye de bunu dile getirmiyorum O yüzden asla karşındakileri sınama.
bir diğer konu da normalde kural gereği konunuzu sorgusuz sualsiz kilitlemem lazımdı. Çünkü kural dışı konu açılmış. Buda forum deneyiminizin olmadığını gösterir. Her neyse bizler bu kadar dil döktük ama benim nezdimde hala kardeşsiniz. Kırılmak gücenmek yok. İmla hatamız olmuşsa affola. Selametle. ✋

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt