Tek Kayada Birkaç Işaret Yardım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tek Kayada Birkaç Işaret Yardım

ozzmhmt

Kullanıcı
@ozzmhmt yakınlarda bir eski çeşme olacak. sen bu çeşmeye gideceksin. bakraç koyma taşını soracaksın. taş halen daha sağlam vaziyette duruyorsa bu taşı kaldıracaksın. altına da 55 cm maksimum ineceksin. buradan nasibe başlangıç yapacaksın. devamını da buldum dersen anlatırım.
Hocam suan gidemiyorum bolgeye en kisa zamanda gidecegim. Siz digerlerinide anlatirsaniz sevinirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
neden başka şeyler sorma gereği hiisediyorsun paşam. bakraç dolusu para sana yetmiyormu? (kuş) (dikkat)
sen hele anlattıklarımın alandaki karşılıklarını gez ve anlat gerisi ilk tespitlerinden sonra.

ozzmhmt

Kullanıcı
Abi amacim hepsini cikarmak degil ustalardan biseyler kapmak yoksa elbetteki yeter ornegin siz bana bakras tasinin altini kaz demek yerine kadinin elindeki bakcac suya gittigini bolgede bi cesme olmasi gerektigini cesmninse yaninda bakrac tasi olmasi gerektigini soyleseniz bile yeter bana tesekkur ederim yardimlariniz icin saygisizlik ettiysem affola

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
estağfurullah paşam. bizim bu işte ilk tecrübemiz şu olmalı. birisi bana bir şey anlattı, aslı varmı bunu araştırmak için araziyi gezeceğiz. söylenenlerin takipçisi olup araştıracağız. araştırma sonuçlarımızı ise konumuzda anlatacağız. tabi kazdım kırdım patlattım vs demeyeceğiz. araştırdım desek yeter. buradan forum üzerinden yazamayacağımız hassasiyette bulgularımızı ise özel mesaj yöntemi ile aktaracağız. sen dediğimi boşlama paşam. üzerinde durana güzel bir nasip anlattım. inşallah orayya gitmk nasip olduğunda söylediklerimi incelemeni kesinlikle öneririm.

ozzmhmt

Kullanıcı
Tesekkurler abi tavsiyelerin icin kesinlikle incrleyip bakacagim dediklerine

Üst Alt