Tepenin En Üst Noktasında Karın Erittiği Alan | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tepenin En Üst Noktasında Karın Erittiği Alan

fatih7979

Kullanıcı
muhtemelen cızdıgım yerın ordan topragı bıraz esmek lazım daha net konusulur bıde su karsıdakı yerın yakın fotosunu cekersen bı bakılır

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
muhtemelen cızdıgım yerın ordan topragı bıraz esmek lazım daha net konusulur bıde su karsıdakı yerın yakın fotosunu cekersen bı bakılır

Bu hafta orada olunca yakın fotoğraflarını çekip bahsettiğin yeri biraz eşelerim fatih usta.
teşekkürler.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum gecmis olsun hic haberim olmadi inş(Allah1 c.c) Onemli bisi yoktur
Dostum 6 tane yapmıştım 5 tanesini elektronikten anlamayıp isteyen dostlara gönderdim, elen geri bildirimler olursa iletirim sana..
Kalan 1 tanesinin entegresi aliexpressten sipariş verdiğim aküyle denerken gözüme patladı Cuma günü :) ilk kez 555'in patladığını gördüm
Kendim için bu hafta içinde yapacağım, hafta sonu denerim inşallah. Yani şuan elimde yok dostum.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Dostum gecmis olsun hic haberim olmadi inş(Allah1 c.c) Onemli bisi yoktur
Sağolasın dostum, yok çok şükür ancak 555 patladı parçası gözüme geldi ilk kez entegrenin 12v ile patladığına şahit oldum :)

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Devrende sikinti vardir ters baglanti yada entegee bozuktur neyse sana bisi olmasin dostum o guzler senin can damarin dikkat et

adrenalin68

Kullanıcı
Dostum 6 tane yapmıştım 5 tanesini elektronikten anlamayıp isteyen dostlara gönderdim, elen geri bildirimler olursa iletirim sana..
Kalan 1 tanesinin entegresi aliexpressten sipariş verdiğim aküyle denerken gözüme patladı Cuma günü :) ilk kez 555'in patladığını gördüm
Kendim için bu hafta içinde yapacağım, hafta sonu denerim inşallah. Yani şuan elimde yok dostum.
sanırım bu void finder bana hediye ettiğin alet kardeşim, burdan sana bir kez daha teşekkür ediyorum.

Üst Alt