Ters Kalp Içerisinde Oyma Ve Yanında Çarık Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Ters Kalp Içerisinde Oyma Ve Yanında Çarık Işareti

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
merhaba ustalarım ve dostlarım resimleri bir arkadaşım gönderip bilgi almak istedi bende sizlerle paylaşmak hemde bilginizi almak istedim bu ters kalp kurumuş şelaleye ortalama 50 metre yakınlıkta imiş göründüğü gibi kalp ters ve içerisinde oyma var ve yanında sanırım çarık işareti sizler başka bişeye benzetti iseniz onuda söylerseniz sevinirim. kalbin ters olması pek rastlanan bişey değil fikirlerinizi alabilirmiyim ustalarım. @ikizceli @ASİAVCI @METİN @ersan ve diğer ustalarım.

METİN

Kullanıcı
ZEBUN kardeşim
işaretleriniz net değil sadece kalbi
zar zor görebildim.diyelimki
sizin dediğiniz gibi işaretler
ozaman şunu sormak istiyorum size
kalp işaretinin bulunduğu kaya ile
şelale arasında ve özellikle söylüyorum
dere yatağı içinde 10CM genişliğinde ÇANAK oyma varmıı?
bahsettiğiniz şelalede tencere altı gibi oyma varmı?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

RESMİN YETERSİZLİĞİ KADAR,bulguların ustaca gizlenmişliğini görüyoruz.
arazinin krokisi görünümünde.
bu görüntüde çağlayanın alt kısmında ,yatay yolla duruyorsa arada bir adet,
yine muhtemelen sol çaprazda yol veya öz gibi iki arada yaprak benzeri bir arazi ve yanında biraz daha ondan topluca ,resimde görüldüğü şeklin benzeri ,ikinci bir ada olmalı. yaprak benzeri yerin diğerine yakın kısmında bir adet olmak üzere iki mezar görünüyor.
kısaca buradaki yapıyı araziye oturtmaya çalışmak gerekir.şelalede metin ustamızın ifade ettiği gibi iyi gözlemlenmeli.
ana kayayı açığından görebilseydik belki daha farklı düşünceler de doğabilirdi.
zebun ustam hatırın gördüklerim. inşaallah faydası olur.sağlıcakla.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bu işareti bi kaç işgüzar zarar vermişler o yüzden biraz seçilmiyor. ben henüz gitmedim @METİN ustam gidince dediklerinizi inceleyecem bu işaretler mihrap gibi genişce bir yere yapılmış. sizinde dediğiniz gibi @ikizceli ustam işaretde biraz şifreleme kullanılmış gibi ama iki işaretin yan yana olması bana hedefin çok yakında olduğu izlenimini verdi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
zebun kerdeşim,kendin görmemişsin.tarife göre kalp ve çarık kabul ettiğini düşünüyorum.

sanırım sol çizdiğim yeri çarık sağınıda kalp kabul etmişler. uc kısmın sivri olup çarığa benzemesine binaen geri topuk kısım hiç te öyle demiyor. kalpte benzetme olabilir. ama su götürmez gerçek işçilikli olmasıdır. kırılmasa ve iyi bir fotolama olsaydı daha anlaşılır olurdu.
bir noktaya işaret edip bitirmek istiyorum,
kaç noktada ucları kapalı kanal var.şekillerine bakınız. neden olabilir? tipik bir harita benzeri .araziye yönelmek ihtimali zihnin bir köeşesinde olması bir şey kaybettirmez. sağlıcakla selametle.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
zebun kerdeşim,kendin görmemişsin.tarife göre kalp ve çarık kabul ettiğini düşünüyorum.

sanırım sol çizdiğim yeri çarık sağınıda kalp kabul etmişler. uc kısmın sivri olup çarığa benzemesine binaen geri topuk kısım hiç te öyle demiyor. kalpte benzetme olabilir. ama su götürmez gerçek işçilikli olmasıdır. kırılmasa ve iyi bir fotolama olsaydı daha anlaşılır olurdu.
bir noktaya işaret edip bitirmek istiyorum,
kaç noktada ucları kapalı kanal var.şekillerine bakınız. neden olabilir? tipik bir harita benzeri .araziye yönelmek ihtimali zihnin bir köeşesinde olması bir şey kaybettirmez. sağlıcakla selametle.

evet @ikizceli ustam ben yeride görmediğim için hani araziye uyup uymadığınıda bilemiyorum. hani işin içinde şelale olunca kalp işareti olağandır diye düşünüp benziyosada kalptir dedim ama çarıktan dediğiniz gibi bende emin değilim topuk kısmı hiç öyle topuğa benzemiyor bakalım gittiğimizde görecez işarete zarar vermeselerdi iyiydi ilginiz alakanız için teşekkür ederim ustam gidince bakalım yeni görsellerle ve fikirlerle konuya devam ederiz inş.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kalpmi biraz net değil ama metin usta boşa yorum yazmaz banim şasi kanaatim kalp kesinlikle değerli gömüdür yüz belgenin yüzündede son noktadır iki adet malı olur

Üst Alt