Ters Koltuk Taşı Vs Vs | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Ters Koltuk Taşı Vs Vs

Eskap

Kullanıcı

Eskap

Kullanıcı
Değerli abiler ve kardeşlerım, bugun 5 sayfa resim attım umarım bır sorun tesgıl etmez, yorum yapılmayan dıger resımlerede yorum yapacak usta ve kardeşlerime şımdıden tsk ederım

burc

Kullanıcı
resimler çok yakın , direk kayalara odaklanmışsınız.. kayalar üzerinde mesarı simgeleyen işaretler var doğrudur. ancak üstadların yorum yapabilmeleri için resim çekerken daha çok çevre yapısını uzaktan da görüntüleyerek koymalısınız ki yorum yapılabilsin. bu şekilde sadece kaya üzerindeki işaretleri görmüş oluruz , bu işaretlere istinaden yorum alabilmeniz için çevresini de uzaktan görüntülemeniz gerekir. mesela yukarıdaki üzerinde oymalar barındıran kaya örneğin.. bu kayanın civarını da resmetmelisiniz ki daha gerçekçi yorumlar yapılabilsin . . . iyi şanslar

Eskap

Kullanıcı
konunun başında belirtmiştim..resimleri arkadaşım cekti..bunlarında fikir anlamında yardımcı olacagındüşünüyorum..

karanar

Kullanıcı

o 5 sayfa resmin hepsi, bu kayaların etrafındaysa uğraşmaya değer. tespiti zor ama işçiliği kolay.

Eskap

Kullanıcı
usta kardeşlerim 4.sayfadaki resimlere bakabilirmisiniz..Hepsi bir bütün tamamına bakıp yorum yaparsanız daha iyi cozebılırım inş..

Üst Alt